Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele, typiara łazi po rowach i szuka bezpańskich kotów, a później żebrze, żeby składać się na ich leczenie, które swoje kosztuje, a wszystkiemu są winni oczywiście ludzie, bo śmią śmieć wypuszczać koty z domu. Oczywiście powinno się edukować ludzi o sterylizacji, no ale pani weterynarka woli ich obrażać. Mogłaby zrobić zrzutkę i np. za zebraną kasę zaoferować sterylizację kotów i jakąś akcję edukacyjną, ale lepiej przepalać kasę na łapanie dachowców, które nie rokują na wyzdrowienie. Szanuję weterynarzy, ale gardzę takimi fanatykami jak ona.
#bekazpodludzi #oswiadczeniezdupy
Pobierz rolnik_wykopowy - Ja pierdziele, typiara łazi po rowach i szuka bezpańskich kotów, a ...
źródło: comment_1670098753CzOKV0SXnnj7lAnPaPYACD.jpg
  • 10
@rolnik_wykopowy Gdybyś był doedukowany to wiedziałbyś że bezpłatna kastracja i sterylizacja jest obowiązkowym punktem budżetu każdej gminy w tym kraju, jednak nasze państwo działa tak aby odpowiedzialność zrzucać na obywateli, którzy w większości mają do w dupie. Każde życie zasługuje na szanse, a bezdomność zwierząt to jest wina ludzi bo nie sterylizują i nie kastrują. Właśnie tacy ludzie jak @chixi zasługują na szacunek, bo naprawia to do czego doprowadziła ludzka nieodpowiedzialność, a
@cus_: Tak, zdaję sobie z tego sprawę, że gminy to dofinansowują, jednak nie każdy o tym wie, więc jak jej tak to przeszkadza, to niech robi akcje edukacyjne, wtedy by może zyskała mój szacunek, bo czytając niektóre jej wpisy, które trafiają do gorących, to bije od niej zwyczajna pogarda do ludzi, bo #!$%@? ONA WIE, ONA JEST WYEDUKOWANA, nie to co te wstrętne wieśniaki. Nie szanuję jej pracy ani trochę, mimo