Wpis z mikrobloga

M, 24 lata, lata zaburzeń lękowych, 4x branie #ssri po kilka miesięcy, tendencja do tycia i słabe wyniki hormonalne.

Piszę z pytaniem: jaki wpływ na progres na siłowni ma prolaktyna (dużo za dużo) oraz progesteron (2x poza normą) w:
1. budowaniu masy mięśniowej?
2. w redukcji?

Wyniki na screenie.

#silownia #mikrokoksy #hormony #badaniaokresowe #badaniakrwi #dietetyka #zdrowie #prolaktyna #testosteron #progesteron #redukcja #podnoszenieciezarow
damian44__ - M, 24 lata, lata zaburzeń lękowych, 4x branie #SSRI po kilka miesięcy, t...

źródło: comment_1670082837P46UWHbUOdBuTlNHcydSJi.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damian44__: SSRI zaczyna działać dopiero po kilku miesiącach. Ja osobiście odczułem skutki po sześciu. Terapię SSRI stosuje się latami a nie miesiącami. Przy takiej prolaktynie to ja zaczynam mieć problemy z pamięcią, źle się czuć itd. Idź do lekarza. Musisz ją zbić.
  • Odpowiedz
@quintus: Nie chcę SSRI, bo lekarz twierdzi, że to jest głównym powodem problemów z hormonami. Od roku jestem na psychoterapii i chcę sobie radzić bez leków.

Zadałem to pytanie, bo może ktoś wie/zna jakieś badania, jak akurat te dwa hormony wpływają na progres.
  • Odpowiedz
@damian44__: ssri podbijają prolaktynę. Dostinex i zbijać. SSRI bierzesz po to, żeby czuć się dobrze. Same ssri nie mają wiekszego wplywu na progres. Ian Valliere bierze cały czas i jakoś na Olympii startuje. #!$%@?łeś sobie że to wina SSRI i przez to się mordujesz psychicznie bez sensu. Jak jedne nie działają albo za bardzo mieszają w hormonach bierzesz inne albo zmieniasz dawkę, i to się bierze lata a nie miesiąc
  • Odpowiedz