Wpis z mikrobloga

#perfumy
Perfumirku, Perfumirabelko, nie masz pomysłu na prezent Świąteczny dla Najbliższych? Masz ale brakuję Ci jakiegoś fajnego dodatku? Spieszę z pomocą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Badam zainteresowanie Perfumowymi Discovery Box`ami DIY. Na "pierwszy ogień" poleciały zapachy od Essential Parfums w tym popularny i lubiany Bois Imperial - dodatkowo Nice Bergamote i Mon Vetiver. Pudełko zrobione z jakiegoś egzotycznego drzewa (chyba, ręki sobie nie dam uciąć - nie pamiętam ¯\_(ツ)_/¯) z grawerem laserowym więc bez obaw, że coś się "wytrze". Zestaw wyceniam na 165 PLN (należy doliczyć koszty wysyłki). Jeśli będzie zainteresowanie to oczywiście możliwe przygotowanie innych zestawów tematycznych np. Nishane, Tom Ford, Mancera, Jesus Del Pozo czy Marc-Antoine Barrois lub "misz-maszu" z pozycji, które posiadam w kolekcji. Reszta fot w komentarzu.
Zestaw zawiera: 3x10ml

PS wszelkie uwagi mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZnUrtem - #perfumy 
Perfumirku, Perfumirabelko, nie masz pomysłu na prezent Świątecz...

źródło: comment_1670080461QSlNSLch2VMBgT9cy1vmRa.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Json_: Świeży zakup, na razie bez globala więc nie wypowiem się szerzej. Po teście nadgarstkowym stwierdzam, że mi odpowiada bardziej niż Grey Vetiver.
  • Odpowiedz
@padamczyk: Do 17 grudnia to ten boxik z buta doleci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja mogę nadać w poniedziałek i we wtorek (06.12) InPost już powinien dostarczyć :) Oczywiście jeśli mowa o zestawie z wpisu.
  • Odpowiedz
@ZnUrtem: lol dosłownie parę dni temu też myślałem o takiej formie rozbiórki tylko nie mogłem znaleźć odpowiedniego opakowania. Taka skrzynka wyścielona czymś wydaje się spoko ale też drogim rozwiązaniem
  • Odpowiedz