Wpis z mikrobloga

Wykop jest zajebisty

- Putin grozi atomówką, ironiczne komentarze na wykopie "trzęsę się i boję" dostają po 1000 plusów

- Rząd przywraca obowiązkowy pobór do wojska na ćwiczenia, cały wykop sra ze strachu xD


@RazDwaOsiem: niczym sie nie roznia od ruskich. na pytanie czy rosja powinna atakowac ukraine to TAK, gdy zapytasz czy taki płaz pojdzie sam atakowac i walczyc to juz NIE to wtedy jest przeciw wojnie. żałosne
  • Odpowiedz
Niemożliwe, ludzie jednocześnie śmieją się z żałosnych gróźb dyktatora i nie chcą zostać przymusowo wezwani na miesiąc do wojska.


@mel0nik: MIESIĄC, a nie tak jak kiedyś ponad rok xD Panika jakby mieli iść na szubienice. No i jak przystało na starych nornikowych programistów wyjadaczy teraz każdy wykopek straci 80k zysku z miesiąca xD
  • Odpowiedz
@Matti28: człowieku, samego podatku za listopad zapłacę prawie 25k, do tego zusy i inne koszty. Co ty myślisz że kogoś będzie iinteresowac że mnie wzięli na ten wasz #!$%@? śmieszny ''wf'' ? Wiesz ile jest takich ludzi jak ja ? Kwoty nie muszą być nawet w połowie takie, żeby po miesiącu nieobecności spłacać później kilka lat należności klientom w związku z niewywiązaniem się z umowy ... Jak się wyprowadzicie od mamusi
  • Odpowiedz
@nestaz: tyle zarabiasz w wieku 18 lat i nie potrafisz się wykpić ze służby? xD no tak 60k zusu 2 mln do kieszeni, a sra się jakby z podstawówki mieli go siłą wyciągać xD weźcie się trolle trochę uspokójcie
  • Odpowiedz
@Matti28: gdzieś napisałem że mam 18 lat ? I że zusu zapłacę 60k ? Umiesz czytać ? ()
Szkoda strzepic ryja :) takim jak ty politycy najszcza do ryja a wam będzie smakować :) od tego jest wojsko zawodowe ze wszystkimi swoimi przywilejami, na które cały czas płace, żeby w razie konfliktu nas broniło. Ja nie mogę iść na wcześniejszą emeryturę. Poza tym, w czasie
  • Odpowiedz
@nestaz: Z tymi waszymi zarobkami, a zaradnością życiową jest jakaś wielka wyrwa xD tu zarabiacie kilkadziesiąt koła miesięcznie, a sracie portkami przed poborem i coś się tu zbytnio nie klei ;D taki obeznany w prawie, a nie potrafi poczytać jak się wykpić co raczej potrafi zrobić pełnosprawny 18 latek bez pomocy mamy xD nawet nie wiecie, że i tak wam przysługuje kwota wyrównawcza nie mniejsza niż taką jaką macie udokumentowaną tylko
  • Odpowiedz