Wpis z mikrobloga

cały wykop sra ze strachu xD


@RazDwaOsiem: Ja tu widzę w większości komentarze osób, które albo tematem Ukrainy się nie zajmowały, albo takich, które od początku były przeciw wspieraniu Ukrainy. A reszta chyba się po prostu nie angażuje w te dyskusje, bo obawy są tak z dupy (obowiązkowa przysięga!), że ciężko je nawet komentować.
  • Odpowiedz
ludzie którzy nie boją się atomówki boją się miesiąca wuefu


@RazDwaOsiem: co w tym dziwnego. Po tym wfie bedziesz musial wrocic do bankrutujacego biznesu, do kar i dlugow wobec panstwa i bankow i tak zaczac żyć. Po atomowce juz nie wracasz i o rodzinę tez sie nie musisz martwic
  • Odpowiedz
@RazDwaOsiem to po co nam wojsko zawodowe, ich utrzymanie i przywileje emerytalne, skoro jak coś się stanie to i tak wezwą nas wszystkich... Spoko, mogę iść i być na liście do wysyłki na wojnę, ale chcę też emeryturę i wypłatę za to.
  • Odpowiedz
@RazDwaOsiem: nie miesiąca wuefu dzbanie, tylko miesiąca wyjętego z zycia, po którym sporą część facetów którzy mają jdg, zostanie bez klientów i z dlugami. Jak ktoś tak prostej zależności nie ogarnia to serio jest z nim źle
  • Odpowiedz
ludzie którzy nie boją się atomówki boją się miesiąca wuefu


@RazDwaOsiem: mogą też się bać miesiąca bez dochodów, utraty pracy, utraty klientów, problemów z zaopatrzeniem itd. Tylko co może o tym wiedzieć szesnastoletni RazDwaOsiem mieszkający z babcią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RazDwaOsiem: w dupie mam ten wf, mam poważniejsze rzeczy na głowie, niech pryszczatych lamusów z magazynu wysyłają bo nie przynoszą korzyści dla społeczeństwa. I stuleje twojego pokroju
  • Odpowiedz