Wpis z mikrobloga

Oni nie są w stanie pojąć, że nie każdy chce być bankomatem, cuckoldem, albo że istnieje coś takiego jak mgtow czy generalnie że nie każdy ma parcie na bycie z w1taminką, która będzie tylko żerować na twoich zasobach


@Fekalny_okuratnik:

A wy jesteście gorsi niż takie normictwo bo nie jesteście w stanie pojąć że bycie w związku nie oznacza bycie z pasożytem tylko z partnerką ale co wy możecie wiedzieć o związkach jak jedyne wasze doświadczenia w tej sprawie to czytanie gorzkich żali kolesi, którzy źle wybrali, i na tej podstawie potraficie stwierdzić, że wszystkie kobiety są złe, bo nie znaleźliście postów o tym, jak ktoś się cieszy, że ma fajną kobietę xD

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka
  • 7
@AlienFromWenus: Pokaż mi samotną kobietę po 40-stce która (samotną z własnego wyboru) która nie będzie po karuzeli #!$%@?ów i będzie wnosić do związku coś więcej oprócz swojego zniszczonego ciała, a do tego nie będzie gold diggerką xD Jak zawsze u ciebie wyższy stopień odklejenia - post skupiał się przykładzie sytuacji pudziana, gdzie w jego wieku i z jego statusem w zasadzie nie idzie znaleźć kobiety, która będzie na równi, a do
@Fekalny_okuratnik: przecież sami dajecie argument, że to przez incelstwo jesteście tacy nienormalni.

Wyrwanie zdania z kontekstu niczego nie zmienia, w zdaniu jest jasno napisane, że związki z kobietami dla was to bycie betabankomatem i pantoflem, co mija się z prawdą.

Nie wyśmiewam Pudziana przecież za to, że nie ma żony, uj mnie to interesuje, to czyjeś prywatne życie. Nie porównuj więc mnie do debili dla których brak kobiety jest powodem do