Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, mimo pewnie braku aprobaty znowu wracam do starego returninga. Tak, starego rebalance. I znowu jako wojownik strażnik świątynny. Dlaczego? Każdej modyfikacji czegoś brakuje. albo ma #!$%@? balans ( mod przeznaczenie, memorisie za to knaga ci w paszczę) inne maja za mało contentu i jak się zna noc kruka na pamięć to gracz się nudzi, returning 2.0 jest przekombinowany a ja chcę grać w moda do gothica a nie coś gothicopodobnego na bazie skryptów z gothic 3, skyrima, wiedźmina ect.

Zanim ktoś mi wypomni zyebany balans grania w starym returningu: stary patch 1.2 jest wolny od patologii polskich modderów co mają orgazm jak utrudniają życie graczom, dlaczego z tym patchem i wyborem poziomu bardzo łatwy gra będzie samą przyjemnością i nawet szkielety czy orkowie nie będą mnie zabijać na hita. Dodatkowo z nudów obejrzałem jeszcze raz lets pley silverekpolska i wiem co zrobić w danym rozdziale by w 2 rozdziale być mega koksem biorącym wszystko na strzała lub dwa

#gothic #returning
Jarkendarion - Dobra mirki, mimo pewnie braku aprobaty znowu wracam do starego return...

źródło: comment_1670051716SsOpYHK0q3CmM8BMIHBKfQ.jpg

Pobierz
  • 6
@Jarkendarion: była zbugowana, zadawała dwukrotnie więcej obrażeń niż powinna - a w Gothicu ma to jeszcze większy impact, bo system liczenia obrażeń opiera się na najprostszej możliwej artymetyce dodawania i odejmowania. Więc 2x wyższe obrażenia = 3-4-5 razy wyższe obrażenia wchodzące we wroga. Normalnie powinna bić za powiedzmy 200, wróg ma 80 ochrony na magię = uderzy za 120. A jak bije za 400 to uderzy za 320.

W tym patchu