Wpis z mikrobloga

@Mieszkopol: zobacz jak to łatwo wyrokować co ktoś powinien zrobić, jak się siedzi w ciepłym domu z (jeszcze) w miarę funkcjonującą władzą sądowniczą i wykonawczą, a także wolnością słowa w sieci. Ciekawe czy ty byś swoją rodzinę w myśl idei rzucił na tortury i zabicie, bo przecież ludzie by wtedy już na 100% rozróbę zrobili i obalili władzę.
@willyfog: Zastanawia mnie jakie procesy myślowe u Ciebie zachodzą skoro nie widzisz że sport przesiąka polityką. Na sporcie buduje się wizerunek kraju i jego siłę.

Skoro jestem nienormalny bo wiążę sport z polityką to jak skomentujesz to że rząd Iranu GROZIŁ piłkarzom za to że na wydarzeniu SPORTOWYM nie zaśpiewali hymnu? Albo to jak ogromnym wydarzeniem w Rosji było zbanowanie ich w SPORCIE, tworzą sobie teraz nowe koalicje po to aby
@WHlTE: Może dlatego że mamy demokrację i PIS został wybrany przez demokratyczną większość, albo się dostosujesz albo wyjeżdżasz z kraju, proste. Chcesz zmianę władzy? Idź na wybory, uświadamiaj ludzi czemu głosując na PIS niszczą kraj.
@Mieszkopol Skomentuję to tak, że gówno mnie to obchodzi, ich cyrk, ich małpy, ja oglądam piłkę na boisku. Wiązanie jako kibic, sport z polityką to już wyższa szkoła #!$%@?. Wiążesz te dwie dziedziny, podajesz przykłady złych państw, a zaraz po tym dajesz do szuflady oznaczonej "dobro" conajmniej jedno państwo łagodnie mówiąc kontrowersyjne. "Najfajniejsi kumple" XD jednak ten tag to rak.
Uga buga Niemcy złe