Wpis z mikrobloga

Czy zgadzacie się z tym, że Adam Kotleszka to najlepszy dziennikarz sportowy w Polsce?
- Młody, przystojny, wysportowany
- Nienaganna dykcja i prezencja medialna
- Rozległa wiedza nie tylko na temat czołowych klubów, ale też lig egzotycznych. Ile bylibyście w stanie wymienić klubów z ligi nikaraguańskiej? Adam wymieni wszystkie
#mecz #kanalsportowy #kotleszka
Lolenson1888 - Czy zgadzacie się z tym, że Adam Kotleszka to najlepszy dziennikarz sp...

źródło: comment_1670002303FsgmwF9O5vDmllnCeM5Ebf.jpg

Pobierz
  • 16
@Lolenson1888: Gaccio to już klasyk ( ͡ ͜ʖ ͡) bardzo mnie ciekawi jaka jest prawda, naprawdę ciężko mi uwierzyć, że gdyby serio sam sobie pisał te komentarze, to nie zostałby zwolniony. Ogólnie ja go lubię i uważam za dobrego dziennikarza, dlatego dla dobra jego opinii warto byłoby to wyjaśnić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matioz: on sie wypiera i będzie sie trzymał swojej wersji. Zresztą dlaczego mieliby go zwolnić? Stanowski wypowiadał sie na ten temat i powiedział że to dobry dziennikarz (co moim zdaniem jest prawda) nie wie czy to on czy nie, ale Kotleszka sam ze sobą musi się rozliczyć :-) gość anonimowi cisnął po Polu, Smokowskim, był swoim skrzydłowym u Moni. Straszny wstyd! I po czymś takim pracujesz z nimi :-) i tak