Wpis z mikrobloga

@Kroledyp:

Zauważyliście, że tylko ajfonowcy czują tak silną potrzeba pochwalenia się telefonem komórkowym, że organizują fake rozdajo? No cóż posiadanie kilka k w portfelu nie kasuje biedy mentalnej


Nie. Ja osobiście tego nie zauważyłem. Zauważyłem za to, jak w 2022 roku wielu propaguje ten durny stereotyp, że Apple to jest kierwa jakiś wyznacznik luksusu. Zazwyczaj też, takie bzdury pierdzielą ludzie, którzy nawet z czystej ciekawości nie chcieli spróbować jabłka i za
Zauważyłem za to, jak w 2022 roku wielu propaguje ten durny stereotyp, że Apple to jest kierwa jakiś wyznacznik luksusu. Zazwyczaj też, takie bzdury pierdzielą ludzie, którzy nawet z czystej ciekawości nie chcieli spróbować jabłka i za cholerę nie chcą zrozumieć, że jeden lubi schabowe, drugi zje wątróbkę, trzeci jest wege, a czwarty jest i taki i taki, bo takie ma wymagania.


@eeehhh: Jak kiedyś byłem biedakiem i wojownikiem IT to
Zauważyliście, że tylko ajfonowcy czują tak silną potrzeba pochwalenia się telefonem komórkowym, że organizują fake rozdajo? No cóż posiadanie kilka k w portfelu nie kasuje biedy mentalnej


@Kroledyp: tak samo można zauważyć dziesiątki osób którzy wyzywają ludzi kupujących apple pod znaleziskami związanymi z tą firmą xd
@ludwig-von-ernstein

B̸͖͓̋̾̓̏̏̎̔̎́͋̇̊͘͝i̴̡̢͖̖̭̰͖͇̯̜̙̙͔̎͂̍̀̕͘͠ä̵͙̭̞͓̰́́̉̓̉̓ł̶̣͚͇͖̪̙͙̬̥͎̍̍͂̿̇̈̌́̏̂̍̍̕͜͜͜y̵̛̼͎̩̥̪̟̯̠͎͙̰͓̩̐͊̀͛̌͐̎̔̃͝ ̸̡̱̳̮̞̰̝͖̕6̸̭̙̤̬̠̻̈́̄4̶͍̞͎̙̬̮͖͖̐̎̿̑̇̓͐͘͜ģ̸̳̳̹̾̀̈́̍̿̉̀̐̈̿̚̚̚͘b̴̫̠̯̯͂͑̀