Wpis z mikrobloga

@JanuszKarierowicz: Jak nie naganiają to spoko są. Kiedyś dostałam questa, żeby kupić opłatek to bez problemu można zlokalizować takiego osobnika i jeszcze taniej sprzeda niż jakiś wysłannik księdza.
Ja #!$%@?ę, jeszcze trochę i żeby zapłacić za zakupy to trzeba będzie najpierw obejrzeć 30-sekundową reklamę jak na YT XD


@papaj42: właściciele sieci marketów dziękują za zajebisty pomysł

Jak mi się zdarzy pójść do najbliższego auchana, to pracownice od razu mówią, że pojawi się pytanie o datek to trzeba dać czerwony XD


@aksal89: u mnie w Kerfie babki za klientów klikają w czerwony. #!$%@? pomysł. Mam nadzieję że przejdzie ustawa
@JanuszKarierowicz: > Swoją drogą obrzydliwie postępuje Auchan które na terminalach płatniczych ma domyślnie ustawioną kwotę na pomoc jakieś fundacji xD Ostatnio z przyzwyczajenia, automatycznie, po skasowaniu wszystkich produktów na samoobsłudze zbliżam telefon do terminala a tam w ostatniej chwili zobaczyłem napis "FUNDACJA DOBRO ANIOŁKA - 1ZŁ" XDDDD

Właśnie dlatego przestałem tam robić zakupy. Może jeden klient mniej to dla nich żadna strata, ale sam ze sobą czuję się lepiej, bo nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@bramkionline-pl: @S-Type: @samarin: @Morf: @not_me: @Zolty-snieg: @EmerytowanySztangista: @pieknykwiatuszek: @m0rdeczka: @matiJ: @papaj42: @aksal89: @ArchDelux: @haabero: @Mekeke2: @tekserew:

Mój wpis dostał shadowbana xD przez ponad 4 godziny dostał tylko jednego plusa, a był w gorących do czasu i zbierał sporo plusów xD

Ciekawe czy Auchan się zesralo czy aniołki xD

jutro będę kręcił Małysza o tym
Pobierz JanuszKarierowicz - @bramkionline-pl: @S-Type: @samarin: @Morf: @not_me: @Zolty-snieg...
źródło: comment_1670009990y7hxIZNTzem7QbjmjWQRgw.jpg
Na każdym kroku chcą chłopa wyruchac. To samo z płaceniem karta w innej walucie. Jak płace karta z UK to w kauflandzie za każdym j*banym razem pyta się mnie terminal czy aby przypadkiem nie chce zapalcic w GBP po ich marnym kursie. Te wszystkie przekręty powinny zostać poblokowane
W UK niektóre sklepy mają takie coś przy płaceniu.
Wszystkie McDonalds mają taką opcję przy zamawianiu przez ekran - proponują zaokrąglenie do najbliższego funta jako datek. Oczywiście można odmówić, ale jak toto się pokazało, to niejeden z rozpędu podarował końcówkę...
zbliżam telefon do terminala a tam w ostatniej chwili zobaczyłem napis "FUNDACJA DOBRO ANIOŁKA - 1ZŁ" XDDDD


@JanuszKarierowicz: Staram się zawsze patrzeć co się wyświetla ale czasem terminal jest porysowany i słabo widać, a czasem tak sprzedawczynie naciskają żeby było szybciej i mówią: JUŻ MOŻNA! Sporo osób ma słabszą psychę i pikną zanim przeczytają, ja czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)