Wpis z mikrobloga

Trochę mnie bawi zesranie o mema TVP SPORT. Wiadomo, że **** i #tvpis, ale akurat sportowa redakcja jest jedyną trzymającą poziom w mediach publicznych, a ich profil na Twitterze, regularnie śmieszkuje ze wszystkich.

Poza tym porównywanie się do sąsiada, szczególnie gdy jego drużyna potrafiła wygrać MŚ, a teraz w odróżnieniu od nas nie wychodzi z grupy, jest raczej naturalnym procesem.

Wynika to z jakiegoś rodzaju kompleksów? No tak, chociażby na poziomie drużyn piłkarskich, ale do póki nie wchodzimy na poziom Ziobry, czy TVP INFO "hehe, Donald nic się nie stało", to osobiście nie widzę w tym nic złego, ot drobna, nieszkodliwa sąsiedzka złośliwość.

Za to ludzie, którzy grzmią świętym oburzeniem, bo ktoś śmiał śmieć śmiać się z Niemców powinni zastanowić się nad sobą i nad tym, kto tu ma kompleksy.

#przemyslenia #przemysleniazdupy #mecz #polska #niemcy #mundial
Javert_012824 - Trochę mnie bawi zesranie o mema TVP SPORT. Wiadomo, że *** * i #tvpi...

źródło: comment_16699696573MZCdzb1rGHUS4WLx4H0Qv.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Javert_012824: takie heheszkowanie między sąsiadami jest spoko i całkowicie naturalne w świecie, ale jak ktoś zaczyna dorabiać do tego jakąś historyczną martyrologię to już trochę przegięcie pałki i wychodzą kompleksy xD

u kogoś z zewnątrz takie coś wywołuje zażenowanie, ja takie coś miałem jak czytałem komentarze Arabów po którymś meczu, wyszła z nich zawiść wobec Europejczyków za czasy kolonialne
  • Odpowiedz
@Javert_012824: A dla mnie to jest zenujące w opór. Mem, który drwi z tak naprawde z czego? Z tego, że Niemcy nie wyszli? Im tak naprawde jeden mecz nie wychodzi na kilka lat, pech chciał, ze to był ten z Japonią. A nam jeden mecz na kilka lat wychodzi. 8 lat temu oni byli mistrzami świata...

Nie wiem czemu zaglądamy do nieswojego ogródka, skoro mamy skansen w swoim. Pod względem
  • Odpowiedz
@Javert_012824 No porównywać się możemy, tylko to jest bezsensu. Nasza reprezentacja jest taka jaka była, a Niemcy są po prostu słabsi i tyle. Co nie zmienia faktu, że my za 4 lata będziemy marzyć żeby wyjść z grupy, a Niemcy pewnei powalczą o medale
  • Odpowiedz
@Javert_012824: przecież memy z nosaczem wyśmiewają w pierwszej kolejności nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Druga sprawa po każdym meczu Polaków czytałem chyba na onecie rozmowę z Lotharem Matthausem o tym jak mamy #!$%@?ą drużynę (tak jakbyśmy sami tego nie wiedzieli), a tym co robi źle trener, zawodnicy itd. Mem z nosaczem pasuje więc tutaj idealnie :)
  • Odpowiedz
nie wiem z czego ta beka, niezrozumiałe to jest dla mnie


@inrain88: z absurdu, sytuacja z awansem jest dla nas tragikomiczna, nie każdego też muszą memy z nosaczem bawić, ale dajmy ludziom się pośmiać :)
  • Odpowiedz