Wpis z mikrobloga

Ja jebię dlaczego ten wykop nie zrobi modernizacji, przecież to jest pier*olony skansen, nie dość że nic nie działa, to jeszcze nie ma podstawowych dzisiaj funkcji:
- dodawanie mp4 nie działa
- auto-zatrzymywanie video po wyjściu z jego kontekstu nie działa
- filmy trzeba wrzucać na jakieś streamable albo inne gówno
- ostatnio przestało mi działać dodawanie linków
- tagi nie działają
...
no ile można

#wykop #zalesie #jakzyc #pytanie
  • 48
  • Odpowiedz
@TakByywa Kolego... Moderacja ma teraz ważniejsze sprawy. Zaczną czytać Twoje uwagi a kto w tym czasie będzie banować na tagu orlen i śmiesznych kosmonautów?
  • Odpowiedz
@uriel_ck dokładnie xD a najgorzej jak odnośnik do linka jest pod tekstem i nie ma jak tego linka skopiować to trzeba otwierać wpis w przeglądarce i tam klikać xD ja nie wiem jak ten portal tyle lat przetrwał i dalej żyje. Chyba tylko dlatego, że nie ma porządnej alternatywy z większą ilością użytkowników.
  • Odpowiedz
  • 2
Sam bym przeszedł na jakąś alternatywę, wykop tylko zrzesza społeczność, tematyczne grupy na facebooku to praktycznie dno i niczego się nie dowiesz. Jestem niemal pewien, że gdy powstanie jakas sensowny agregat to chętnie wszyscy się przesiądą
  • Odpowiedz
@TakByywa: Ja mam taką teorię, że wykop jest już skazany przez właściciela na śmierć i już żadnych usprawnień i fixow nie będzie. Odcinają kupony do końca i czekają aż przestanie się to opłacać i go zamkną jak nk.
  • Odpowiedz
@TakByywa: mnie najbardziej irytuje działanie wykopa na smartfonie. Wejdzisz w jakieś znalezisko, chcesz rozwinąć komentarze, przejść bezpośrednio do strony/filmu ze znaleziska - zamula ci całą stronę na kilkadziesiąt sekund. Często zauważam, że po tym jak się już odmuli to załadowują się reklamy.
  • Odpowiedz
@TakByywa: Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem takiego Wykopu. Serwis od dekady jest technologicznie do wrzucenia granatu i przepisania, no ale to kosztuje sześć zer, a perspektyw na zwrot nie ma, bo to żadna nowinka i nikt w to nie zainwestuje, bo nie będzie widział perspektyw zwrotu. Strona ma 15 lat i niezależnie co zrobisz będą tu szury, memy i papaje - bo taką niszę zajmuje w powszechnej świadomości i tego
  • Odpowiedz
@TakByywa:
- czarnolista nie działa z niebieskimi kontami - no co za przypadek xD
- ten przycisk w prawym dolnym rogu służący do przeniesienia na górę strony znika sobie gdy doscrollujesz do więcej niż połowy strony. Czyli akurat wtedy gdy jest najbardziej przydatny xD
- obrazki z rozszerzeniem webp nie działają
- gdy pojawią się nowe wpisy pod tagiem i klikniesz w ten tekst by je pokazać to zostaną wczytane same wpisy bez komentarzy.
- klikanie w ulubiony nadal nie
  • Odpowiedz
Spokojnie, ja to wam napiszę jak mi się zachce. W 23 jak Białek nie wyda niczego lepszego to ja wydam, trust me ( ͡° ͜ʖ ͡°) Białek bój się, bo stracisz fundusze na rogale.
  • Odpowiedz