Wpis z mikrobloga

cały wykop #!$%@? stylem w jakim polacy awansowali, hurr durr ktoś tam grał lepiej i nie awansował, hurr durr bez celnych strzałów, hurr durr ktoś tam lepszy, gdyby reprezentacja nie awansowała to byłoby w druga stronę ze są żałośni, ze są #!$%@? i nie będziecie ich oglądać, a mecz z Francja wszyscy będziecie oglądać i tak, wam się #!$%@? nie dogodzi, jakby grali koronkowe akcje po których by nie trafili żadnej bramki to #!$%@? by to dało, tabela i mecze rywali ułożyły się pomyślnie dla Polaków i elegancko. Gramy dalej i zajebiscie xD nawet jakby francja miała nas szturmować 95 minut a w 97 ma się piłka w polu karnym odbić od mbappe i wpaść do bramki francuzow to jestem za tym żeby tak grali. #!$%@? bo na końcu liczy się wynik. Barca kiedyś z celticiem grała piękny futbol i ostatecznie #!$%@? 1;0 i co to daje xD nic. ja tam wierze i jedziemy z żabojadami #mecz
  • 7
@pierwszy_czlowiek: oglądam i kibicuje im już trochę lat, i nigdy nie graliśmy w zachwycającym stylu, moze pomijając euro 2016, i przegrywaliśmy, a teraz awansujemy wiec działa i mnie to cieszy, czy ze stylem czy nie, z Francja będzie ciężko, ale