Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Słuchajcie, jest ekipa. Dziewczynka skończyła dwa lata, chłopiec w marcu skończy 4. Potrzebujemy prezentów dla tych #dzieci, a że sami mamy styczność z małymi człowiekami rzadko to się totalnie nie orientujemy w trendach. Przejrzane w smykach i pepcach zabawki wyglądają jak tanie składowiska plastiku, a nie chcemy dawać tandety. Drodzy #rodzice czym interesują się Wasze pociechy? Jaki #prezent by je uszczęśliwił i na widok czego przyklejają się do sklepowych półek na dziale z #zabawki? Będę wdzięczna za wskazówki!

PS rodzice byli pytani i nie umieją nic konkretnego wskazać, budżetu nie narzucamy.

#kiciochpyta
  • 9
@perlie: Jeśli chodzi o dwulatkę to zestawy Lego duplo, są fajne komplety ze zwierzętami lub zestaw urodzinowy. W tym wieku również super sprawdzi się zestaw ciastoliny.

Dla czterolatka trudniej już wskazać coś sensownego nie wiedząc czym się interesuje. Z takich rzeczy ogólnych mogę polecić playmobil(podróbka lego, ale ma znacznie większe części) grzybobranie, klocki wafelki, klocki drewniane np. Linden czy zestaw konstruktora od Janoda
@perlie: Pingwin na lodzie u mnie robił furorę wśród 3/4-latków, dla dwulatki najlepiej jakiś zestaw Duplo z którego można robić pociągi :)
Pytanie czy interesują się jakimś sportem / chodzą na jakieś zajęcia - np jakąś mała składana bramka z Decathlona, pachołki i gwizdek do treningów w domu mogą dać dużo radosci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciezki_przypadek: maks 300zl na dwoje, nie muszą być to dwa prezenty o podobnej wartości, bo jeden z malców to nasz chrzesniak, a drugi to rodzenstwo, któremu po prostu wypadałoby też coś dać :) ślicznie dziękuję!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@perlie:
Czterolatek:
- ogarnia już prostsze zestawy LEGO City, czy LEGO Star Wars (jest X-Wing dedykowany dla mniejszych dzieci z bardzo prostą instrukcją)
- Klocki waffle mini Marioinex
- Autko RC
- Puzzle wszelakie
- kolorowanki itp
- Albik z dedykowanymi książkami (póki co dwie, ale się sprawdza więc na pewno będzie więcej)

Dwulatek
- LEGO Duplo wszelkiej maści (w tym pociąg z torami)
- Klocki Waffle Marioinex midi
- Magnetibook
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciezki_przypadek: jejku bardzo Cię przepraszam, gdzieś mi zniknęło powiadomienie o Twoim poście!
Jestem wdzięczna za poświęcony czas i zebranie tego wszystkiego ʕʔ suuper to wygląda, część rzeczy się dubluje z podpowiedziami wyżej, więc myślę, że już wszystko wiem! Najserdeczniej dziękuję, z rozpiski skorzystam też przy okazji innych wydarzeń :)