Wpis z mikrobloga

Odinstalowałem po kilku minutach. Model jazdy to mydło na śliskiej podłodze. Tap to drift już od trzech edycji jak w jakiejś grze mobilnej. Klimat i ścieżka dźwiękowa nie dla boomera. Nie dla mnie już NFS niech się inni dobrze bawią bo niewątpliwie jakiś target jest.
#needforspeed #nfs #gry #xbox
  • 8
  • Odpowiedz
@Atreyu: forza horizon to nuda, system progresu nie istnieje, supersamochody dostaje się za nic. Seria nie rozwija się od kilku lat. Większa mapa to nie rozwój.
  • Odpowiedz
@L24D: No i właśnie to jest w Forzie spoko, że nie trzeba spędzać dziesiątek godzin na grindowaniu kasy jak w NFSie, żeby kupić sobie jakąś fajną furę.
  • Odpowiedz
@L24D: mówisz o nowym NFS? ja grałem chwilę w Payback to był dramat. Z wszystkim z tobą się zgadzam. Aha i nie wiem czy u mnie ale zbugowana gra 5 lat po premierzeXD na maksa cały czas się zawieszałem gdzieś na banerach itp. Było w GP dlatego zainstalowałem, dałem szansę pograłem z 5h kampanii i wiem, że do serii nie wrócę prędko jeśli w ogóle.
  • Odpowiedz
@L24D: NFS to dramat. Wracam nowe wyzwania w FH zrobić ( ͡ ͜ʖ ͡) Obecnie to Forza>nic>nic. Może kiedyś jakaś godna gra będzie by zmotywować chłopaków do innowacji.
  • Odpowiedz
No i właśnie to jest w Forzie spoko, że nie trzeba spędzać dziesiątek godzin na grindowaniu kasy jak w NFSie, żeby kupić sobie jakąś fajną furę.


@Desolator: gracze forzy sa tak przyzwyczajeni do gruntowania wirtualnych punkcików że nie wiedzą nawet że normalne gry nie mają czegoś takiego xd
  • Odpowiedz