Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie. Pożyczyłem od znajomego switch'a i chciałbym założyć nowe konto nintendo, żeby kupić sobie i ograć poksy. Czy jest możliwość zmienienia zlinkowanego konta mojego znajomego na moje? Jeśli tak, czy będzie się to dało zamienić spowrotem bez zadnych strat gdy już oddam konsolę? Dzięki za pomoc

#nintendoswitch
  • 5
@czachaaa1 dodaj swoje konto na konsoli i powiąż ze swoim kontem

Niestety powiązanie konta lokalnego i online jest wiązane i albo robisz konto od nowa, albo żyjesz z tym co zostało ustawione
@orczysty czyli jeśli powiąże swoje konto lokalne i online, to konto lokalne kumpla zostanie usunięte z konsoli? Będzie potem można przenieść moje konto na nową konsolę, a konto online kumpla znów zlinkować z jego konsolą?
@czachaaa1 nie, twoje konto lokalne będzie wciąż kontem lokalnym ale podłączonym do konta online

To skomplikowane bo można przenieść zazwyczaj tylko całą konsole z kontami na inną konsolę

Jednocześnie każde konto online po opłaceniu abonamentu ma możliwość wrzucania zapisów w chmurę, jednak 99% gier pokemon tego nie wspiera więc twoj save w pokemony zawsze zostanie na jego konsoli