Wpis z mikrobloga

@SirSherwood: @archubuntu: Problemem nie jest, że menedżerem teatru jest ta pani, czy zaciekły kreacjonista. Clou to fakt, iż niektórzy są zmuszani, by jej za to płacić. Gdyby to stanowisko było finansowane z prywatnych środków, to niech będzie zafascynowana i płaskością Ziemi.
  • Odpowiedz
@Drobar: Denerwują mnie piosenki a moich ulubionych artystów znam na pamięć. Jak prezesiejesz informacje to nawet spoko rzeczy są na tok fm lubię jak cisną na PiS chociaż nie zawsze mają rację xD
  • Odpowiedz
@The_Rainman: Kiedyś trafiłem na to radio i byłem pozytywnie zaskoczony - o, nie ma tak denerwujących reklam i może coś ciekawego się dowiem z rozmów. Ale jak się później wsłuchałem, na jakim poziomie są te rozmowy i o czym rozmawiają, to szybko przełączyłem.

Stąd moje zainteresowanie, co może się tam podobać. Na pewno temat wrzucania na PiS jest argumentem prawdziwym.
  • Odpowiedz
@Jacv: Zaczął to budować RMF pod nową siedzibę, jakoś koło lat 2000, ale nie wyrobili finansowo i finalnie sprzedali. Studia filmowe się tam mieszczą obecnie. Netflix tam na przykład najmuje do swoich produkcji. Fajnie to wygląda w środku. Jakbyś trafił na pokład Nostromo z Obcego
  • Odpowiedz