Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Minęła trzecia doba rejestracji, a my w tym czasie pozytywnie zweryfikowaliśmy 332 uczestników. Zanim podzielimy się z Wami statystykami, chcielibyśmy zachęcić Was do współpracy.

Okres weryfikacji to dla nas naprawdę ciężki i pracowity czas. Wiemy, że odrzucone zgłoszenie weryfikacyjne może budzić wiele emocji - w końcu każdy chciałby mieć już temat z głowy. Zachęcamy jednak do poprawy zgłoszenia zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez moderatora jako powód odrzucenia. Jeśli uważasz, że nasza decyzja jest błędna, skontaktuj się z nami poprzez PW na konto @wykoPAKA. Wyzwiska czy groźby nie sprawią, że opis stanie się w naszych oczach lepszy i przejdzie weryfikację. Agresywne zachowania mogą skutkować wykluczeniem z zabawy. Oceniając opisy bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i tysiącach przeprowadzonych weryfikacji. Od dwóch lat zbieramy od Was feedback dotyczący opisów Waszych par, stąd też wiemy co jest dla Was szczególnie ważne i właśnie na to kładziemy nacisk podczas weryfikacji. Jeśli potrzebujesz pomocy z przygotowaniem opisu, zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas przykładami, wraz z komentarzem moderatora.

I garść obiecanych statystyk:
* wśród pozytywnie zweryfikowanych mamy 125 uczestników formuły lite i 207 plusa
* 22% uczestników to różowe paski, 73% niebieskie
* pozytywnie zweryfikowaliśmy uczestników z 4 krajów.
* zarówno w formule lite jak i w formule plus odrzucone weryfikacje stanową 22% wszystkich zgłoszeń

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI.
#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!

Minęła trzecia doba rejestracji, a my w tym cz...

źródło: comment_1669894151Qu9AKEfaND5CeMCAjDoAQc.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: to będzie moje trzecie uczestnictwo, ostatnio brałem w udziale jako PLUS, teraz nie mogę, ponieważ nie mam 50 wpisów w roku, czy idzie to jakoś ominąć?
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: Na przyszłość można pomyśleć np nad formułą Premium czy coś, np z wartością paczki 300+ czy wyżej, niestety do 100zł teraz to albo wymusza DYI (nie widzę w tym nic złego) albo ogranicza się do mikro paczek.
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: A gdyby tak na LinkedIn napisać do Rafała Brzoska (CEO InPost) aby ogarnąć np.kody na darmową wysyłkę dla wszystkich uczestników zabawy? Pewnie dla nich to też jakaś forma reklamy by była, mogliby się na Linkedinie pochwalić że fajna inicjatywa i wsparli. Często widzę że on angażuje się w jakieś akcje i pomaga nawet przedsiębiorcom którzy mają jdg i problemy z wysyłkami
  • Odpowiedz
@lux666: ale to bierzesz udział w zabawie, żeby dostać prezenty premium, czy żeby się pobawić, poznać ludzi? Paczka w formule plus nie przejdzie weryfikacji, jeśli nie będzie sperfonalizowana, więc gdybyś dostał piwo i skarpetki, to tylko dlatego, że byłoby to spersonalizowane ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Wyzwiska czy groźby nie sprawią, że opis stanie się w naszych oczach lepszy i przejdzie weryfikację. Agresywne zachowania mogą skutkować wykluczeniem z zabawy.


@wykoPAKA: Ehhh, czuć magię świąt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: jeszcze jedno pytanie. Dlaczego nie mogę wybrać, że wyślę z zagranicy, a swoją paczkę odbiorę w Polsce? W/g terminu na wysłanie paczki nie będzie mnie w Polsce, więc chcę wysłać spoza kraju, ale paczkę chciałbym odebrać, albo ktoś za mnie odbierze jak będę na święta w Polsce.
  • Odpowiedz