Wpis z mikrobloga

Za dzieciaka mialem jebniecie na punkcie pilki noznej ale im jestem starszy tymbardziej moje #!$%@? siega zenitu...Jestem za calkowitym zaprzestaniem dotacji i jakiegokolwiek finansowania pilki noznej w naszym kraju z publicznych pieniedzy a tymbardziej za budwaniem stadionow dla baranow z ekstraklasy co nie lapia sie nawet do #!$%@? europejskich rozgrywek.Jakim cudem inwestujemy od lat w sport w ktorym jestesmy tak #!$%@? ze az oczy bola? a w tym samym czasie sekcje w ktorych mamy powazne osiagniecia typu siatkowka czy pilka reczna maja wiecznie problem z kasa?To tak jakby zwykly czlowiek w pracy by cally czas nawalal a mimo wszystko dostawal by podwyzke...Podsumowujac nasza gra to byla jak prawie zawsze zenada Arabia czy Mexyk zasluzyly o wiele bardziej na awans za sama ambicje i charakter na szczescie nastepny mecz z Francja i to bedzie zimny kubel na glowe bo ciezko zeby nawet cudem im sie udalo cos zdzialac...Zalaczam obrazek stadionu GKS Tychy ktorego modernizacja kosztowala urzad miasta 129 mln PLN i ktory od czasu oddania go do uzytku nie zaliczyl jeszcze pelnej frekwencji :) Kto bogatym zabroni?
#pilkanozna #mecz #mundial
Pobierz Hope777 - Za dzieciaka mialem jebniecie na punkcie pilki noznej ale im jestem starszy...
źródło: comment_1669843799ZOdxamG5YZeOfai6BZVtQ1.jpg
  • 3
@Hope777: w moim mieście są dwa kluby i pakuje się w nie pieniądze, a miasto zadłużone po uszy. Do tego zasrane całe elewacje hasłami co się myśli o drużynie przeciwnej. Był pomysł by zrobić jeden silny klub, ale nie, jest na bogato czyli dwa nic nie znaczące. I tak od 100 lat ten rak zżera kasę a sukcesów było może kilka i to tych lokalnych w Polsce.
@groszek71: To jest wlasnie piekne... caly kraj i chyba wszystkie gminy zadluzone po uszy ale priorytetem jest finansowanie druzyn pilkarskich xD skad jestes jesli moge wiedziec? Lodz or Krakow? :P ja jestem z miasteczka 10 tys ludzi kilka lat temu gmina wpadla na swietny pomysl mianowicie postanowili przyznac dotacje 100 tys zl naszej 4ligowej potedze i final byl taki ze owczesny prezes #!$%@? cale siano i odszedl oczywiscie bez konsekwencji.. druzyna