Wpis z mikrobloga

Ostatnio gram w 'stare' gry, które pamiętają moje czasy gimnazjum, czy nawet podstawówki. Dziś przyszedł czas i wykopałem płytkę z Warcraftem III :). Jestem w wielkim szoku, jak kiedyś gry się robiło. Od 10 minut czytam wskazówki zamieszczone w grze, dotyczą sterowania, łączenia jednostek, kolejkowania zadań itp.. Nic z tych rzeczy nie pamiętam, ale teraz czytając to jestem wielce mile zaskoczony podejściem ówczesnych twórców gier do klienta, jakim był gracz :).

Znacie jakieś warte polecenia dodatki do Warcrafta III, albo macie jakieś triki, czy sprawdzone schematy rozbudowy?

#gimbynieznajo #gry #staregry #oswiadczenie #pytanie #warcraft
  • 4
@Janusz_Polak: Zgaduje, ze chodzilo Ci o mody, gdyz jest tylko jedno oficjalne rozszerzenie: The Frozen Throne. Jesli o nie Ci chodzi, to moge polecic Ci Pudge Wars, Legion TD, Uther Party, Warlocks, Footmen Frenzy I oczywiscie dote. Linki, ktore zamiescilem niekoniecznie reprezentuja najnowsze wersje, ale daje ogolne wyobrazenie o danej mapie.

Jesli chodzi o kampanie to czesto w pierwszych misjach, kazdej z ras, mozna znalezc rozne ciekawe rzeczy za drzewami.