Wpis z mikrobloga

Jak myślicie czy inna cywilizacja istnieje ? Niby takie śmiszne ale jak się pomyśli że wszechświat jest wielki no to kurde takie dziwne żeby istanialy same czlowieki. Może jakieś 726384628 lat świetlnych dzieli nas do "UFO" które nami manipuluje wprowadzając nas w sen i bawiąc się nami albo to że ludzie niby wyszli z domu i już nigdzie o nich nie słyszano #ufo #niewiemjaktotagowc
  • 15
@Kozak_Lkr: wystarczy spojrzeć przez teleskop z miejsca oddalonego od miejskich świateł na malutki skrawek nieba by pomyśleć, że to niemożliwe że jesteśmy jedyni. Nie chodzi mi nawet o inteligentne istoty, ale choćby coś na poziomie rozwojowym naszych ziemskich zwierząt. To po prostu nie do ogarnięcia umysłem jak ogromne jest to wszystko.
@Kozak_Lkr: Oczywiście, że istnieje, nawet wiele takich ;) Ale z drugą częścią nie bardzo mogę się zgodzić. Moim zdaniem tak zaawansowany rozwój techniczny musiałby iść w parze z rozwojem moralnym/duchowym w innym wypadku zniszczyliby sami siebie, sami byliśmy od tego o krok, a jesteśmy dopiero na samym początku eksploracji kosmosu. ;)