Wpis z mikrobloga

Jeżeli zastanawiacie się, kto jest najbardziej toksycznym użyszkodnikiem tego portalu to mam lidera. Jest nim @Kryspin013 . Zastanawiam się co ma w głowie człowiek, który przegląda konta Wykopków nie zgadzających się z jego ideologią komunistycznej kolorowej tęczy i zglasza komentarze, które sam sprowokował, za które następnie dostaniesz bana od takiego n*d xD jest tu jakiś psychiatra, żeby mógł zbadać na kasę chorych tego osobnika? Jednak wątpię, żeby miał ubezpieczenie, bo tylko bezrobotni zarejestrowani w urzędzie pracy mają do niego prawo. Co może mieć gościu z jakąś manią prześladowczą, który bawi się w rudego podpierdzielacza, po czym nawet nie doda twojego nicku, żebyś czasami nie zauważył jego cieszenia mordy, że udało mu się kogoś wkopać na miesięcznego bana xD
@Kryspin013 powinieneś się udać na jakąś terapię, albo uporządkować swoje życie, bo to zrobiło się chore widząc to co odwalasz.

#bekazlewactwa #gownowpis
Pobierz Matti28 - Jeżeli zastanawiacie się, kto jest najbardziej toksycznym użyszkodnikiem te...
źródło: comment_1669819331pwRRDEi4Md6FeKyKNHJgCG.jpg
  • 49
@Matti28: kryspinek to taki człowieczek który jak komuś nie dokuczy to dostaje potężnej sraczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najbardziej jednak go wkurza jak nie reagujesz na jego zaczepki, odpuszcza i znajduje nową ofiarę.

Powinno się zawiadomić jakieś służby aby ktoś go dokładnie przebadał pod kątem zaburzeń psychicznych, bo to co on robi nie jest do końca w granicach postępowania normalnej osoby. Ja do niego nic nie piszę
@Matti28: Zastanawia mnie fakt czemu on ma mnie w obserwowanych. Jestem mocno prawicowy więc może tylko czeka aby wysłać mnie na bana


@Kuba04: w sumie mnie też zastanawiam bo właśnie to odkryłem dzięki tobie xD

Nie kliknąłeś czasami na mnie obserwuj a ja się nie zrewanżowałem dla jaj? Bo w ogóle nie korzystam z obserwowanych xD
@Kryspin013 powinieneś się udać na jakąś terapię, albo uporządkować swoje życie, bo to zrobiło się chore widząc to co odwalasz


@Matti28: I napisał to typ, który żłopał piwsko o 5 nad ranem myśląc przy tym o jakimś urojonym lewactwie które rzekomo ma najgorsze sny bo ktoś ma szczęśliwą rodzinę xD Jesteś niemożliwy typie, patrząc na twoje wpisy mam wrażenie że jednak twoje życie nie może być takie szczęśliwe skoro nie możesz
Pobierz D.....r - > @Kryspin013 powinieneś się udać na jakąś terapię, albo uporządkować swoje...
źródło: comment_1669820473ejeHTeH4EnWHL9YmyQ3ur3.jpg
Co może mieć gościu z jakąś manią prześladowczą, który bawi się w rudego podpierdzielacza, po czym nawet nie doda twojego nicku, żebyś czasami nie zauważył jego cieszenia mordy, że udało mu się kogoś wkopać na miesięcznego bana xD


@Matti28: co może mieć gościu w głowie który wyzywa innych od chorych #!$%@?ów a potem robi pikaczufejs, że bana wyłapał? xD

Twoi prawicowi koledzy potrafią zgłaszać wpisy za słowo "głupi" a ty płaczesz,
I napisał to typ, który żłopał piwsko o 5 nad ranem myśląc przy tym o jakimś urojonym lewactwie które rzekomo ma najgorsze sny bo ktoś ma szczęśliwą rodzinę xD Jesteś niemożliwy typie, patrząc na twoje wpisy mam wrażenie że jednak twoje życie nie może być takie szczęśliwe skoro nie możesz wytrzymać bez myśleniu o tym znienawidzonym lewactwie i to jednak nie kolega


@Devhar wiem, że marzy wam się komuna, zakazy, itd. i
@Kryspin013 przecież ja nie mam nic do gejów i lesbijek, bo to normalni ludzie, ale mam do chęci mącenia dzieciom w głowach o transbinarnych samolotach przez LPGt (nie łączyć z normalnymi homoseksualistami) i wmawianiu wszystkim, że chłop noszący Staniki, które służą do podtrzymywania PIERSI jest normalny. To, że nie trawie tej ideologii nie znaczy, że nienawidzę ludzi o innej orientacji, bo LPGt zrobiło sobie na nich monopol. Sory zapomniałem jakim zaimkiem mam
Prohibicja kiedyś już była i może wraz z resztą kolegów chcielibyście żyć w tamtych czerwonych czasach


@Matti28: Raz - prohibicja wciąż jest, dotyczy tylko innych substancji psychoaktywnych. Dwa - odpowiadający za nią Andrew Volstead i Warren Harding wywodzili się z republikańskiej prawicy. Ideowym zaś napędem dla niej był bynajmniej nie Marks z Engelsem, a amerykańskie ruchy konserwatywne i ewangelikalne chrześcijaństwo, zwłaszcza ruchy kobiece w ich obrębie (picrel).

Więc sorrki, ale prohibicja
Pobierz Kazimierz_Przerwa-Obiadowa - > Prohibicja kiedyś już była i może wraz z resztą kolegó...
źródło: comment_1669821313FsC3SHN3XK0wI8JBsSrm4w.jpg