Wpis z mikrobloga

Jeżeli zastanawiacie się, kto jest najbardziej toksycznym użyszkodnikiem tego portalu to mam lidera. Jest nim @Kryspin013 . Zastanawiam się co ma w głowie człowiek, który przegląda konta Wykopków nie zgadzających się z jego ideologią komunistycznej kolorowej tęczy i zglasza komentarze, które sam sprowokował, za które następnie dostaniesz bana od takiego n*d xD jest tu jakiś psychiatra, żeby mógł zbadać na kasę chorych tego osobnika? Jednak wątpię, żeby miał ubezpieczenie, bo tylko bezrobotni zarejestrowani w urzędzie pracy mają do niego prawo. Co może mieć gościu z jakąś manią prześladowczą, który bawi się w rudego podpierdzielacza, po czym nawet nie doda twojego nicku, żebyś czasami nie zauważył jego cieszenia mordy, że udało mu się kogoś wkopać na miesięcznego bana xD
@Kryspin013 powinieneś się udać na jakąś terapię, albo uporządkować swoje życie, bo to zrobiło się chore widząc to co odwalasz.

#bekazlewactwa #gownowpis
Pobierz Matti28 - Jeżeli zastanawiacie się, kto jest najbardziej toksycznym użyszkodnikiem te...
źródło: comment_1669819331pwRRDEi4Md6FeKyKNHJgCG.jpg
  • 49
wiem, że marzy wam się komuna, zakazy


@Matti28: Mi się marzy żeby osoby twojego pokroju z takimi urojeniami udawały się na terapie i były leczone żeby mogły później normalnie funkcjonować i rzeczywiście były szczęśliwe a nie miały poczucie że mają jakiegoś wymyślonego wroga, kiedy ten ich wróg tak naprawdę ma te osoby gdzieś, żeby później to się też nie odbijało na innych. To tyle i aż tyle
@Matti28: no dziś @Kryspin013 szperał mi po profilu i wrzucił mój wpis sprzed półtora roku z wymyśloną narracją. Masz rację, strasznie toksyczny człowiek.


@L3stko: przynajmniej nie wycinam 80% komentarza by mi do tezy pasowało i nie wrzucam każdego na czarno kto przytacza moje wypowiedzi czy udowadnia mi hipokryzję jak ty to masz w zwyczaju.

Po za tym odpisałem ci pod moim wpisem. Odpisałbym pod twoim no ale wiesz, że nie
Prowadźcie sobie swoje gówno wojenki, ale przestańcie pieprzyć o konserwatystach, bo oni tutaj nie mają nic do gadania.


@Pshemeck: tak, wcale nie żyjemy w kraju gdzie rządzi światopoglądowo konserwatywna partia i która ustala #!$%@? prawo pod kościółek. Wliczając w to nie tylko gnębienie obywateli ale też różne wały z kościołem np dawanie kościołowi praktycznie immunitetu w aferach pedofilskich.

Dzień dobry pan symetrysta
Mi się marzy żeby osoby twojego pokroju z takimi urojeniami udawały się na terapie i były leczone żeby mogły później normalnie funkcjonować i rzeczywiście były szczęśliwe a nie miały poczucie że mają jakiegoś wymyślonego wroga, kiedy ten ich wróg tak naprawdę ma te osoby gdzieś, żeby później to się też nie odbijało na innych. To tyle i aż tyle


@Devhar plucie i oczernianie Polaków to domena lewactwa i lgpgt, dlatego tak wami