Wpis z mikrobloga

Pracuje jako inżynier budowy i dostałem dzis telefon z firmy ze po próbnych 3 msc chcą podpisać ze mną umowę na czas trwania inwestycji. No i babka zapytała o wynagrodzenie obecnie mam 3,2k netto za 160h z tym że przez 2,5 msc siedziałem w domu i pracowałem zdalnie po 4h ale płacone miałem za 8h. Dogadałem sie z nią ze jutro jej odpowiem. I teraz pytamie do bardziej doświadczonych ile mogę krzyknąć? Myśle żeby powiedzieć 4k i czekać na jej reakcje w ostateczności zgodzić sie na 3.6k
#pracbaza #budownictwo #praca
  • 37
  • Odpowiedz
ja bym wołał min 6-7k na rękę, ale bliżej 7k


@zielony_goblin: To by ci powiedzieli że mają 5 świeżakow po studiach na twoje miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio tak wyglądają stawki, bo inżynier budowy to jest praca dla ludzi po studiach żeby załapali doświadczenie.
  • Odpowiedz
@KopecyFan: nie no juz sama nazwa tego zawodu mi z automatu tworzy skojarzenie w glowie minimum 5k na poczatek( _) wymagane studia (inzynierskie!), odpowiedzialna praca i pensja niewiele wyzsza niz kasjer w Lidlu...
  • Odpowiedz
@HIMARS: robota polegająca na skoczeniu chłopakom po nowe rękawice itp trudne i odpowiedzialne zadania, inżynier to jak uczeń na posyłki majstra, jest tam po to żeby nauczył się jak budowa wyglada i przy okazji w czymś tam pomógł, a nie odpowiadał za wszystko jak kierownik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: nie jestem w IT, jestem w logistyce i mam 4.5k netto, ale ogólnie mega burdel w firmie, z klientami i w ogóle. Totalna padaka więc jak mi przedłuża umowę to będę negocjował stawkę
@sprynek: a nie wiem bo ja akurat obracam się tylko w branży odkąd skończyłem studia. Logistyka logistyka logistyka. Siedziałem w transporcie, trochę planing, zaopatrzenie i teraz obsługa klienta, backoffice, zajmujemy się zamówieniami. Z wymagań to język
  • Odpowiedz
@KopecyFan: no tak, ta firma to dla mnie trampolina, max 2 lata i sie zwijam. To taki przeskok dla mnie bo mentalnie udało sie wyrwać z podkarpacia. Nabiorę tu doświadczenia i dalej czas pokaże. Ale roboty jest od #!$%@?, nikt z teamu sie nie wyrabia, a góra wali konia do wyników, dramat
  • Odpowiedz