Wpis z mikrobloga

@PanMaglev: no tak jeszcze w miarę. Chociaż też trochę duży. Ja w sumie nigdy parcia nie miałem żeby wyglądać jak te napakowane koksy. Fajnie by było mieć jakiś zarys itd, ale to tyle. Myślę, że dla mnie wystarczająca mniej więcej byłaby sylwetka podobna do tej, którą ma Kaniowski
Zrób taka sylwetkę mając 90kg to będzie szacunek


@methanex:
Dla większości ludzi niemożliwe naturalnie. Taka sylwetka jak jego jest dla 99% ludzi nieosiągalna xD, a ty marudzisz.
@methanex Skonfrontowałbym twoje słowa z twoja sylwetka w tej chwili xD. Pewnie bf +6-10% względem tego co ten chłop na zdjeciu, ale pierwszy do wyzywania od leniwych suk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: chłopie nie wiesz co ty mówisz. Pokazalbym Ci foty do jakiego stanu się doprowadzilem na początku pandemii i co zrobiłem przez 44 dni.

Chłop na zdjęciu jest suchy i chudy jak pies. Dobra dieta redukcyjna i podstawowe ćwiczenia bez użycia sterydów i masz takie coś.

Co innego jeśli byś chciał mieć taką sylwetkę dodając do tego jakies 10-15kg wagi wtedy jesteś kotem i mistrzem ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho:

A jaka to różnica z kiedy to zdjęcie? Oskarżyłes mnie że pewnie jestem ulana #!$%@? która z Silka nie ma nic wspólnego. A jednak mam coś tam jakaś styczność i potrafię zrobić formę z dużego ulania.

Na zdjęciu 84kg, obecnie 91kg i dalej te same spodnie noszę. Z resztą ja nie muszę tobie nic udowadniać ani nikomu innemu.

Forma że zdjęcia opa jest osigalna dla większości chłopa w wieku produkcyjnym.
A jaka to różnica z kiedy to zdjęcie? Oskarżyłes mnie że pewnie jestem ulana #!$%@? która z Silka nie ma nic wspólnego. A jednak mam coś tam jakaś styczność i potrafię zrobić formę z dużego ulania.


@methanex:
Kompletnie nie. Chciałem napisać, że utrzymanie takiej sylwetki jest na dłuższą metę, tym bardziej naturalnie, możliwe dla jakiegoś niewielkiego odsetka mężczyzn. Jeśli dotniesz się do tych 10-12%, wytrzymasz tak miesiąc, żeby porobić sobie fajne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: ale da się? Da. Bo chyba o tym był temat.

A od tego czy to utrzymasz to zależy od ciebie samego.

Więc chyba temat został wyczerpany :)

Reasumując trzeba ciężko #!$%@? a nie się zalic w necie ;)
@methanex
No nie da się. Potem ludzie się karmią takimi wizerunkami docietych do sesji oskarkow i nawet chłopy co dobrze wyglądają i mają 15% bfa mają kompleksy, bo im social media mydlą oczy. #!$%@? takie coś.