Wpis z mikrobloga

#pokazkota kiciol dryni wodę, jest git. Chodzi już o nawet się mili, ale troszke zamulony jeszcze jest. Jesc tez już ładnie je, dużo lepiej się zrobiło jak przyszliśmy do domu i troszke pojadł. Pani wet chwaliła ze był dzielny chłopczyk i ze był bardzo grzeczny, nawet nie wiecie jak się cieszę, ze wszystko poszło git, wczoraj mi tez przyszed rtx nowy, ale jednak bardziej się cieszę kiciem niż tym, dostał leki na 7kg wagi xD
Lujdziarski - #pokazkota kiciol dryni wodę, jest git. Chodzi już o nawet się mili, al...

źródło: comment_1669781011enBSDhVeExktsL4fceoIIA.jpg

Pobierz
  • 33
@cybulion: Ten to chodził jak pijany trochę, o godzinie 11:40? już był po, a do odebrania był gotów o 16:45, zdążył się dobrze przebudzić. @Gmeras: Ja słyszałem, że sam mokry pokarm wystarczy, tanio :D U siebie w mieście wiem tylko gdzie jest jeden action, ale siostra mieszka w Holandii i tam ma blisko, więc pewnie z 15 euro to kosztuje.
@Lujdziarski obok karmy postaw miske z woda nawet . Fontanna tylko zachęcą do częstszego picia, najlepiej ja postawić w miejscu gdzie kot czesto się przemieszcza. U mnie stoi w przedpokoju i za każdym razem co sobie przechodzi napije się parę lykow wody. Na miske rzadko kiedy spoglądał.
@Gmeras: Z miski nigdy nie pił, tylko wylewał. Ma szklanke z ikei w zlewie, wiecznie wypełniona wodą, jak chcę to wskakuje i piję, wczoraj po wecie tak robił. Ewentualnie jak siedze na kiblu, to wejdzie do wanny i wtedy mu puszczam. Tyle że po odstawieniu suchej, picie wody jest mocno zredukowane i rzadko widzę, żeby sam chciał pić.
@Gmeras: @Lujdziarski: z poidełkami jest ten problem, że mechanizmów wewnętrznych tak łatwo nie wyczyścisz i szybko lęgnie się tam syf. Miska z wodą w innym miejscu niż miska z jedzeniem imo jest wystarczającym źródłem wody. I mi też weterynarz mówił, że jak wody nie pije, a je mokre to w sumie #!$%@? na to picie wody. O potencjalnych konsekwencjach dla nerek słyszę pierwszy raz.
@malinq pompka dziala na tej samej zasadzie co pompka do akwarium, jesli chcesz to wyczyścisz. Proponuje poidełko bo widzę ze jego kot pije bezpośrednio z kranu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hplaserjet4250: zawsze sie jeden taki znajdzie jak ty. Chce dla mojego kota jak najlepiej i to moja sprawa gdzie mu postawie miske z woda lub czy kupie poidelko.
Fanaberia to jest przykuwanie psow do budy, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie to poprostu sie nie odzywaj. Twoj nick na dodatek powoduje we mnie zlosc, jestem wychowany w kulturze nienawisci do drukarek.