Wpis z mikrobloga

#randki #portalrandkowy #samotnosc #mezczyzni #niebieskiepaski
Drodzy panowie! Od jakiegoś czasu mam konto na Badoo i tym Faceboowym portalu randkowym, nie mam pojęcia jak się nazywa ale jest na tych samych zasadach co pierwszy.
I mimo że nie jestem jakaś super laska to mam sporo dopasowań. I na niektóre odpowiadam, większość jest przeze mnie ignorowana. Przeze mnie i dużo innych kobiet. Dlaczego?
Chcę wam trochę pomóc, doradzić. Tym razem to żaden troll wpis, bo naprawdę zdaje sobie sprawę że są mężczyźni bardzo wrażliwi, samotni i poczciwi a nie mogą nikogo poderwać.
Oto co zrobić, by zwiększyć szansę na polubienie
- zdjęcie. Nie w kiblu, nie w dresach, nie z gołym łokciem w aucie. Serio nie wierzę że nie możecie lepiej się ubrać i zrobić porządne jakościowo a nie rozmazane zdjęcie z jakiegoś przypadkowego ujęcia.
- wygląd. Nie trzeba dużo wydać, by mieć ładne ubranie. Serio. Są serwisy typu vinted, ciucholandy, promocje, sieciowki. Wystarczy po prostu trochę się postarać a nie ubrać się w byle co, bać się fryzjera i nie dbac o paznokcie i zdrowie. Nie musisz mieć sylwetki atlety, wystarczy prawidłowe BMI. Nikt nie wymaga byś nagłe zaczął chodzić na siłownię, ograniczenie fast foodów i piwerka naprawdę może zdziałać cuda.
-opis. Albo trąci desperacją, albo brzmi jakoś tak... Mało zachęcająco. Coś w stylu słabego zartu albo coś pseudo górnolotnego, co niestety daje odwrotny efekt
-zagadanie. Masz 20 lat, piszesz do 30 latki u drugie zdanie to pytanie czy nie przeszkadza jej twój wiek. Naprawdę? Skoro odpisała to chyba na razie bez znaczenia?? Albo piszesz coś siląc się na romantycznośćni to w pierwszej wiadomości, ale wychodzi żałośnie i obrażasz się bo dziewczyna nie jest zachwycona
-masz konto na portalu randkowym i dodajesz zdjęcia z jakąś dziewczyną czy dzieciakiem. O ile będą panie którym dzieciak nie będzie przeszkadzal o tyle dziewczyna.... wiadomo
-w drugiej wiadomości proponujesz wspólne mieszkanie/ chcesz zdjęcie ciała / spotkanie tego samego dnia. Weź się typie!
Podsumowanie:
Schludny facet z normalnym zdjęciem, podanymi na tacy oczekiwaniami, potrafiący normalnie rozmawiać i próbować poznać kobietę przed propozycja kawy i spaceru ma większe szanse na powodzenie niz zaniedbany desperat.
Spróbuj chociaż i daj znać czy pomogło! Trzymam kciuki za powodzenie
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Szatynka: w drugą stronę to też dziala:
- zdjęcia typu cyc na wierzchu a w opisie tylko instagram aby łapać lajki. Potem płacz że faceci cie seksualizuja albo piszą że by cię pukali. Gdzie ci prawdziwi romantycy???? :(((
- opis chamski typu strona wymagań jak nie pasuje masz robic wyjazd, w ogóle nie pisz bo nie odpisze a jak napiszesz Hej to rzucę klątwę.
- odpisywanie na zasadzie "tak,nie,aha,ok" zero zainteresowania.
podanymi na tacy oczekiwaniami


@Szatynka: Mirabelko możesz rozwinąć ten punkt?
To znaczy co ma być napisane? Bo ogólnie wy chcecie w facetach genów i my chcemy w kobietach genów. Jak nie ma wyglądu to charakter się nie liczy. Więc mam wpisać że "jak jesteś brzydka to przynajmniej siedź w domu a nie myśl że jesteś 8/10"? W sumie byłoby to konkretne oczekiwanie, żeby kobieta nie była odklejona.
No bo to się
@TwujKoshmar: ale zauważ że wyśmiewają te grube więc i tak nie target to co się martwisz o to. Szczupłe wiedzą co jest 5 i się zgadzają raczej

OGOLNIE NIE JEŹDZIĆ PO MIRABELCE ZA BARDZO powinno się, za to za napisała tego posta. No bo faceci trochę są dzicy co niektórzy trzeba przyznać.