Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej Mirasy. Mam stara pralkę no i objaw jest tego typu, że jakikolwiek program się nie wybierze to pobiera sobie wodę i później to tyle. Silnik stoi w miejscu. Do silnika oczywiście przychodzi wiązka przewodów ale nie sprawdzałem czy dochodzi napięcie z przekaźnika przy sterowniku.. bo w sumie to nawet nie wiem które kabelki, nie sprawdzałem bo założyłem od razu, że szczotki. Wrzucam zdjęcie szczotki.. no nie jest za długa... Bawić się w wymianę tego? No i gdzie coś takiego kupić? Podpowiem, że nie mieszkam w Polsce ;) #diy #kiciochpyta #majsterkowanie i #belgia bo może ktoś wie gdzie takie rzeczy się kupuje.
Pobierz boulderdash - Hej Mirasy. Mam stara pralkę no i objaw jest tego typu, że jakikolwiek ...
źródło: comment_1669751334HhAtrRyePSNw9ZVntHGvGG.jpg
  • 6
@sztajek: ja tak miałem, objawy te same-pobiera wodę a nie startuje. nie pamiętam modelu - "grający" samsung. przyszedł chłop z serwisu i mówi, że płytka z programatora nadpalona, że to wszystko zalane (w fabryce), że wszystko tworzy całość i po kilku latach ma się tak #!$%@?ć...
@600GSX-R: u mnie było identycznie z Samsungiem. Pada na płycie układ, który na AliExpress kosztuje 5 dolarów za 20sztuk. Ale jest to tak zbudowane, że nie idzie tego wymienić. Złodzieje