Wpis z mikrobloga

#guildwars2 #gw2 czesc zacząłem dopiero co grać w gw2 gram jako nekromanta i na początku hero pointy rozdawalem byle jak ale chciałbym to cofnąć i rozdać po nowemu, gdzie mogę takie coś dokonać?
  • 19
@Undying:
Za SP przyznane za awans o 1 do 80 lvl mozna odblokować wszystkie skille i traitsy z podstawowej klasy nekromanty. Jak to wszystko odblokujesz to będziesz mógł odblokowywać elite specki (o ile masz odpowiednie dodatki kupione) czyli reaper, scrouge, harbinger. Do tych specek SP ci nie wystarczy z samego levelowania - trzeba czyścić mapki i robić Hero Challenge.
Koniec końców jednak odblokujesz wszystko co możliwe i jeszcze ci sporo SP
@vateras131: Póki co nie mam dodatków żadnych i gram podstawkę ale planuje kupić jak się wkrece wykonuje misje wszystkie na początkowej mapie oraz te fabularne exp mi zasuwa bo mam 16 lvl a misje robię na 8-10 eq w sumie mam tylko z misji bo nie wiem skąd brać
@Undying:
Do 80 używaj tylko tego eq co ci wypadnie oraz co dostaniesz wykonując misje z personal story. Kupowanie czegokolwiek ma tylko sens w przypadku broni jeżeli twoja jest już z 5 lvl mniejsza, a jakoś masz pecha i nie dostajesz nowej. I to o ile nie kosztuje więcej niż kilka srebrnych pieniążków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Undying:
Solo contentu z dodatków nie zrobisz ale wszędzie są ludzie na mapach więc luz.
Są różne miejsca do karmienia - głównie to eventy z open world. Dawniej farmilo się dungeony ale później je znerfili. Warto na max lvlu natomiast robić fractale - zwłaszcza te z daily oraz tier 4. Ale to jeszcze mnóstwo gry przed tobą zanim tam dojdziesz.
@Undying:
Parę razy do roku. Generalnie teraz GW2 weszło na steama więc myślę, że przy każdej większej steamowej wyprzedaży będzie w promocji.
Tylko nie kupuj Hearth of Thorns - lepiej kupić Path of Fire bo on da ci dostęp do HoT. Najnowszy End of Dragons trzeba dokupić osobno (albo kupić bundle wszystkich 3 dodatków).
@Undying: weź teraz za ten hajs (koło 70zł) masz kupe contentu, a do tego masz od 10lvl odblokowanego raptora i nie będziesz musiał wszędzie z buta popylać. Nie sądzę, że ta promka pojawi się na zimową wyprzedaż, bo arenanet jest dosyć powściągliwa z promkami. Ostatnio było przed latem bodajże (maj-czerwiec 22'). Do tego odblokujesz sobie specki, które często są silniejsze od core profesji. No i będziesz mógł robić daily misje i
@Undying: ogólnie tak. Hero points do specek będziesz musiał farmić na mapach HoT i PoF, bo tam hero challange dają Ci 10pkt, a nie tak jak mapy z Core (Central Tyria) tylko 1pkt.

Nie widziałem, by ktoś Ci podał. Od teraz to Twoja Biblia: https://wiki.guildwars2.com/wiki/Main_Page
Wikipedia GW2 jest na bieżąco aktualizowana i jest jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą dotyczącą jakiejkolwiek gry. Sami twórcy ją polecają.