Wpis z mikrobloga

Uzupełnianie wnętrza to jakaś loteria. Mam wrażenie, że to auto w środki to jest jakiś ulep ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do wymiany mam blendy przeciwsłoneczne bo są (UK) lampka sufitowa (już kupiona), roleta bagażnika (kupiona) i obydwie popielniczni. Ale do rzeczy. Wnętrze ogólnie jest takie kremowe i ma czarną podsufitkę, podłogę i boczki drzwi.
Blendy przeciwsłoneczne są kremowe, ale lampka sufitowa już czarna. Natomiast plastiki w bagażniku znowu czarne, a rolete kupiłem kremową, bo wydawało mi się, że taka ma być, skoro większość plastików jest kremowa. Lampke sufitową kupiłem kremową, bo taka tylko była dostępna, po za tym wydawało mi się bardziej spójne z blendami. Niestety nie ma zielonego pojęcia jak to auto powinno wewnątrz wyglądać w tej kolorystyce.
Podsumowując, potrzebuję w zasadzie blendy, i dwie popielniczki, a raczej ich fronty, bo są połamane.
foto w kom.
#klamra #motoryzacja #landrover #mechanikasamochodowa #offroad #4x4 #zawszegratem
KLM13 - Uzupełnianie wnętrza to jakaś loteria. Mam wrażenie, że to auto w środki to j...

źródło: comment_166972409074CrWUCofDbzNPTcMcQCes.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KLM13: no cóż.. land rover. Plastiki to gówno. Ciężko je kupić i są drogie. Posiadacz P38 here. Nawet nie pytaj jak sobie radzę że tym że codziennie coś innego jest #!$%@?. Te auta to auta specjalnej troski. Albo się je lubi albo nienawidzi
@KLM13: znalazlem ci klape pod kolor za 200zl z opcja dowozu pod dom od chlopa ktory mi pomaga z transportem pomocy humanitarnej do żytomierza. Chcesz namiar ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@KLM13: ta twoja lampka wydaje się spoko, podmień tylko szkło. Miło wspominam swojego freelandera. Jaki masz silnik? Miałem jednego freelandera, pare dyskotek, pare RR i jak ktoś wspominał tu w pod postem. LR to auta specjalnej troski