Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Pierwsza doba rejestracji za nami. Przypominamy, że na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do soboty (włącznie).

Do tej pory do zabawy zgłosiło się i pomyślnie przeszło weryfikację 157 uczestników (26% różowe paski, 70% niebieskie paski).

Jak co roku najczęstszą przyczyną odrzuconych weryfikacji jest zbyt ogólny opis. Żeby Wam pomóc, przygotowaliśmy kilka przykładowych opisów wraz z komentarzem moderatora, które wyjaśniają czym się kierujemy podczas weryfikacji. Mogą być one również inspiracją, co zawrzeć w opisie i jaką powinien mieć formę. Pamiętajcie, że opis jest głównym źródłem informacji o Was dla Waszej pary, a górny limit długości opisu to 10000 znaków, co oznacza, że śmiało możecie się rozpisać. W ubiegłym roku opisy uczestników w obu formułach miały średnią długość przekraczającą 200% wymaganego minimum.

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI.
#wykopaka
źródło: comment_1669719789TWcqdyCfFkzdGGD9q2Cu9K.jpg
  • 41
@wykoPAKA: ale głupio jednak - nie mogę wziąć udziału w paczce plus bo nie mam kilku wpisów w tym roku (mniej pisałem, jedyne 3 wpisy na mirko w tym roku - jakoś wolę komentować niż pisać) ;/ myślałem że miliony komentarzy, staż itd wystarczą na 100% i dopiero teraz zacząłem czytać regulamin itd i wychodzi że nie mogę. Lite to bezsensowna formuła, jakbym chciał kupować i dostawać prezenty za 50zł+ to
@ratownik17: @Loloman: ja myślę, że ciężko jest to sprecyzować i jakoś ubrać w ramy ze strony @wykoPAKA. Nie dziwię się wcale, bo to niewdzięczne zadanie i wszystkim nie da się dogodzić (w tak dużym gronie). Niemniej przykro mi, bo zgłaszałem to już dwa lata z rzędu, że restrykcje mogłyby uwzględniać też staż i/lub aktywność w komentarzach. Ja nie mam potrzeby postowania w social mediach, o ile to nic ważnego.
@jarzabek: @ratownik17: @Loloman: Tez mnie spotkała ta przykrość że nie mogę wziąć udziału w tej edycji, mimo tego ze rok temu brałem udział, bardzo się do tego przyłożyłem i mam spory staż na Wykopie.

Wszystko przez to, ze kasuje swoje posty żeby nie zostawiać pełnej historii tego co pisze w internecie…

My nie możemy wziąć udziału, za to ktoś kto założył konto wiosna i nastukal w weekend 25 wpisów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Vosemite: no nie każdy będzie dostosowywał swoich przyzwyczajeń i pisał spam i głupoty by spełnić wymagania które są trochę jednak głupie by wziąć udział w zabawie. Wymagania powinni zostać zmienione, bardziej ufam ludziom co sporo się udzielają niż takim co piszą losowe wpisy na mirko. A tutaj promuje się spamerów nad ludżmi co komentują ale sami nie piszą gdy nie jest to naprawdę konieczne. I nawet gdyby się dało to nie
@Loloman: idea jest dobra, realizacja +/- tez. mnie za gownoposty wrzucone kilka dni przed odrzucili, wiec spamerów tez odrzucają. Z jednej strony dobrze, z drugiej szkoda - dwa lata temu się świetnie bawiłem.

generalnie smuteczek, bo już się nastawiłem pozytywnie.
czy ludzie z zagranicy będą przypisanie do siebie z tych samych państw czy znowu wydam na przesyłkę więcej niż na prezent?

@vilay: mała szansa. Raczej będzie wysyłka zagraniczna.