Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemano doktory. Jestem alkoholikiem, pospałem ostatnio na podwórku i #!$%@?ło mi zapalenie płuc. CRP 55, na RTG też widać zmiany, na USG minimalnie płynu w jamie opłucnowej. Wczoraj zaczęło się rozkręcać, ale wiem co i jak więc dziś zrobiłem badania. Aktualnie jestem w ciągu alkoholowym więc z lekarzami mi nie po drodze, ale wrzuciłem na dzień dobry 200 mg doksacyklicny + gram amoksi. Chyba te amoksi bez sensu, ale doksa pociągnąć do tygodnia? Wrzuciłem 200 na dzień dobry, od jutra po 100. Będę walił w gaz jeszcze około 2 tygodnie, a potem truchcik po maratonie. Aktualnie nie mogę przerwać ciągu, bo mnie padaczka #!$%@?. Na detoks też nie pójdę, bo jak pisałem odstawią i wódę i mnie padaczka #!$%@?. Sam umiem wyjść z tego bez padaczki, potrzebuję tylko pomocy z antybiotykami. Rozumiem że kontrola CRP i obrazu RTG w miarę poprawy lub pogorszenia samopoczucia pasuje robić. Jak będzie źle to pójdę na leczenie do szpitala. Ale na razie nie pójdę.
#zdrowie #medycyna #lekarze

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638551674bf3873cacecda1a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: doxy bardzo jest szkodliwa na przewód pokarmowy, przede wszystkim jak już ją będziesz brał to bierz z posiłkiem najlepiej Broń Boże na pusty żołądek bo popalisz sobie przełyk, no i Postaraj się brać daleko od alkoholu, druga sprawa to kup coś na detoks wątroby bo jak walisz alko do tego antybiotyki to transaminazy masz na pewno wywalony w kosmos już, a stąd krótka droga do rozpieprzania sobie wątroby. A i