Wpis z mikrobloga

@Szyszkalogin: tak jak Ci napisał Adam z Katowic, zagadaj do niej o czymś neutralnym, żeby tylko nawiązać dialog, a jakieś numery zaproszenia itd. to następnym razem w zależności od tego czy teraz normalnie uda się wam pogadać
jak nigdy nie gadaliście i tylko raz Ci powiedziała "cześć", a Ty wyskoczysz z numerem telefonu czy czymś takim to jest duża szansa, że zaleci jej desperacją i się speszy
@Szyszkalogin: Kup coś i jak da paragon to zażartuj coś w stylu: a można Twój numer telefonu z tyłu paragonu? :D
I moim zdaniem nie bierz tego. Nie wiem co daje to coś co bierzesz ale może nie bierz bo nawet jak wyjdzie coś z tego u Was to może wziąć Cię za nienormalnego, że faszerujesz się czymś.

W każdym bądź razie wołaj jak rozwinęła się sytuacja
@nabrzmialy no dziewczyna zwykła, nie nie często nawet nie wiem czy będzie akurat dzisiaj ale raz mi cześć powiedziała a jako że jestem samotny 27 lat to chce spróbować wziąć numer od niej


@Szyszkalogin: Ja bym w sklepie nie podbijał, ale skoro powiedziała cześć to próbuj. Tylko lepiej zagadaj o insta niż o numer, bo to trochę passe już jest
@Szyszkalogin

Jakkolwiek do tego podejdziesz, to wykonaj to dając jej pozycję "plausible deniability". Innymi słowy, nie bądź "tym nieogarem" (albo kapitanem alfa?), który podbija otwartym tekstem przed jej wspolpracownikami/znajomymi.

Wielce prawdopodobne, że i tak nie jest wolna, więc potraktuj to głównie jako sprawdzenie, czy jest wolna, niż cokolwiek innego. Wielce prawdopodobne, że skłamie, ale zignoruj to. Wiadomość przetelegrafowana jest ta sama: "deala nie będzie".