Wpis z mikrobloga

Mam dosyć tych bab serio... dziś zostałem po raz kolejny usunięty z pary ze względu na wzrost... (tak wiem, miałem usunąć tindera) Niby człowiek wie, a jednak się łudzi... I proszę mi nie pisać, że w życiu jest inaczej... sporo się nasłuchałem, że im wyższy tym lepszy... to niech k*rwa wezmą sobie samca żyrafy... ehh... ile to może trwać... jak do 40stki nie znajdę nikogo to chyba strzelę samobója... jestem jedynakiem, jak rodzice mi umrą to zostanę całkowicie sam... to po co żyć wtedy...

#przegryw #p0lka #tinder
  • 30
@przegryw_168: Jak masz 168 to #!$%@?, ale można to ratować, buty +5cm, skarpety +1cm, ubrania w jednym kolorze +1cm i już masz wizualnie z 175, atakujesz tylko te niższe, przeważnie zdarza się tam sporo takich dla których taki wzrost będzie okej. Poza tym no nie masz wyjścia i musisz w każdej innej dziedzinie #!$%@?ć, posiadać hajsy. Sytuacja do najgorszych nie należy, skoro łapiesz jakieś pary na tinderze.
@Sadomason To na to samo wychodzi jak laska go ghostuje, tyle że on już sobie narobi nadziei. Tak to może by go sparowało z taką, która ma wyrąbane na wzrost lub sama jest niższa. A tak traci czas i nerwy na laske, która by odpadła na etapie matchowania.
@przegryw_168: Aż tak źle nie jest. Poszukaj dobrych stron tego, że nie masz dziewczyny na przykład + jest taki, że więcej pieniędzy w portfelu zostanie. Zawsze trzeba być dobrej myśli, choć prawie zawsze się nie da.
@Sadomason
No i dlatego powinien być w opisie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co da pisanie z laską, która prędzej czy później może zniknąć, bo stwierdzi że jej takie coś nie odpowiada.
Nie lepiej sobie tego oszczędzić i bez stresu pisać z laską, która wie wszystko z opisu - a nie czaić się i rozkminiać czy ta też zniknie?
@bluffek
Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś nie chciał się z kimś spotykać przez cycki. A przypadki ze wzrostem podajecie co chwila. Nie wiem jaką inna radę można dać jak nie tą, żeby sobie tego oszczędzić?

To samo tyczy się figury dziewczyn czy bombelków, z tego co piszcie to też wolicie widzieć od razu jak sprawa wygląda, a nie przekonywać się na miejscu.

Mówię co ja bym zrobiła, ale wiadomo każdy robi jak
@przegryw_168: wywal tego tindera i zagaduj do lasek o twoim lub niższym wzroście, przejdź się po najbliższej galerii handlowej na pewno jakąś wyhaczysz w butikach same laski obsługują... i nie prdl mi tu bo mam ziomka znamy się z 15 lat który ma tam ze 173 cm xD beke z niego kręcimy przy każdym piwie a on zaliczył więcej lasek niż cała nasza reszta razem wzięta