Wpis z mikrobloga

tag mojej bezocznej kotki - #kotkawanda ()

Z nowości: Wanda nauczyła się wchodzić na biurko, SAMA!
Znalazłam ją rozwaloną i zadowolona, obróconą w stronę okna, jakby patrzyła przez szybę XD wiec myśle, ze to nie pierwszy raz, gdy tam garuje, a jest to częściej odwiedzana miejscówka oczywiście nadal podtrzymuje uzyskane już wcześniej umiejętności; wraca do domu z balkonu na „Wanda, do domu!” kiedy akurat nie udaje ze nie słyszy/nie ma jej tam choć jest, nie odrywa dupy od modemu, bo przez mikroskopijne dziurki (taki kwadrat z 10-12 cm z dziurkami, na gorze) leci stamtąd ciepłe powietrze, ale o wdrapywaniu się nawet nie marzyłam, serio
Byłam świecie przekonana od momentu pojawienia się wandzi, ze nie można jej nigdy pozwolić na czucie się gorszą przez to, ze nie ma oczu i tak jak u reszty kotów denerwuje mnie to wpychanie się na każdy możliwy stół, tak u niej naprawdę by mnie to cieszyło (w kategorii radzenie sobie i bycie kozakiem) i jest mi czasem przykro jak goni się z reszta kotów i w pewnym momencie one uciekają na parapet, szafę, gdziekolwiek, a ona może tylko zostać na dole i nie wie co zrobić :( naprawdę potrafi pęknąć serce
Dobrze ze potem je dopada po cichu i daje #!$%@? za to, za co miała go dać wcześniej, no i za to ze śmieli uciekać, gdyby nie to, byłoby to jeszcze smutniejsze, mnie naprawdę cieszy fakt, ze Wanda nie należy do tych kotów, które można wystraszyć, nigdy nie kończy bójek/zapasów, właśnie to ona potem chodzi za kotem, żeby dalej się mocować, jest super bojową dziewczynka i nie da sobie w kaszę dmuchać, najbardziej chodziło mi o to, by sobie radziła i by nikt nie wykorzystywał faktu, ze jest niepełnosprawna, lub ona musiała czuć ze gdyby nie to, na pewno by się jej udało powalić pchlarza na ziemie i docisnąć dupą :(

Niezmiennie: jestem z niej dumna i chciałabym, by jak najmniej kotów było wychodzące, by wszystkie były kastrowane i sterylizowane i żeby jak najmniej kotów zostawało znajdywane już w takim stanie, by jedynym co można byłoby dla nich zrobić, by przeżyły, to doprowadzenie ich do takiego stanu jak u Wandzi (,)


#koty #kot #zwierzeta #zwierzaczki #pokazkota #chwalesie
#gownowpis
czaszkopranie - tag mojej bezocznej kotki - #kotkawanda (。◕‿‿◕。)
 
Z nowości: Wanda...

źródło: comment_1669653036oIEOQuoWV6LWqBsIrAcEqG.jpg

Pobierz
  • 10
@czaszkopranie: a i z nowości, o których Wanda jeszcze tak do końca nie wie, tzn trochę wie, bo próbowała się już pchać do pokoju, w którym dzidzia jest - mamy nowego kotka, zlapany na wsi, chory i… tez możliwe, ze będzie ślepy.
Ale tylko na jedno oczko. Już w trakcie leczenia, nie byłam w stanie jej nigdzie oddać, musi zostać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dodawałam tez tutaj
czaszkopranie - @czaszkopranie: a i z nowości, o których Wanda jeszcze tak do końca n...

źródło: comment_1669653770d7KDJajrC9PGSm0mjqV8Bf.jpg

Pobierz