Wpis z mikrobloga

@poznaniak: powywożeni na shortach, narracja na tagu w ostatnich miesiącach to czterocyfrowy nasdaq i dax do końca roku a gaz po 3$, populacja spekulantów na tagu zmniejsza się, podobnie było z tymi, co twardo grali longi pod koniec covidowej pompy
@maniek74: no teraz to sie czepiasz, o daxie czy nasdaq do konca roku ponizej 10k pisał tylko cyferka (przynajmniej tylko on na poważnie, reszta to wiadomo trollowanie), wiadomo, sa niedzwiedzie (jak ja) i byki, każdy pisze swoje predykcje, które są weryfikowane przez rynek, jak to zawsze bywa, o tym gazie poniżej $3 też czytałem od pikasa, ale on nie pisał o tym, że momentalnie polecimy na dołki w ciągu dwóch tygodni
@DiorSauvage: Cyferka to powtarzał w koloko, ale masa osobo mu wtórowała, a o teście 8k na nasdaq pisało więcej osób. Co do gazu, to chyba z tymi pewniaczkami do lata, zapomnieliście, ze trwa wojna
@maniek74: ale własnie o to chodzi, ze cyferka wierzył w te swoje predykcje (albo dobrze udawał), a teksty o blackoucie u Niemca czy nasdaq na 8k do konca roku to taki sam trolling jak pisanie o ath

wojna swoja drogą, to co grają na tagu to kontrakty na gaz z USA, wojna i Putin ma na to trochę mniejszy wpływ niz na kontrakty europejskie
@DiorSauvage: Ale po czym poznajesz ze trollig? Z telefonu nie znajdę, ale jeden z takich wpisów pamietam, ze chcieli mnie zlinczować, jak negowałem tego czterocyfrowego dax-a, poszukam z kompa
@maniek74
No banialuki, te same osoby ciągle to powtarzały i albo przestały oraz zmieniły sentyment albo poznikały, a prawie nikt o tym nie mówi
Jedyne co było przez ostatnie 1,5 tyg to shortowanie DAXA

Przy każdym spadku jest panika i chaos, a jak rośnie to nabijanie sie z niedzwiadkow oraz ludzi ktorzy kupili dolara, dzieje się to notorycznie od początku roku

Jeszcze jak były wzrosty przez ostatnie 2 tyg to była obniżona