Wpis z mikrobloga

Hahaha Meduse zaraz wyrzuca z hotelu albo aresztuja za natrectwo i nagabywanie kobiet w islamskim kraju xD juz skargi sie pojawialy a teraz manager hotelu przyszedl ze skarga xD
Takie rozrywki w tle w trakcie pracki, moze trafie na to jak go w koncu wyprowadza stamtad xd
#twitch #famemma
  • 19
@Drapak: yep, debatuja, ze pewnie ktos z widzow do hotelu napisal maila. To niemozliwe bo co mieli pisac? Na bank ktoras z babek zlozyla skarge ze chodzi jakis gosc i sie podwala i podtekstami wali xd Nie zdziwilbym sie jakby to ta masazystka byla albo wczorajsza ruska ktora go olala jak uslyszala od widzow, ze jej pierscionek zareczynowy kupil xd Nie dziwie jej sie xd Przerazic sie mozna jesli sie nie
@corryand: a mi sie wydaje ze to rzeczywiscie mogl byc ktos z widzow/zazdrosnych streamerow. Jak chodzili do restauracji to tez ktos dzwonil lub sie kontaktowal ze nagrywaja ludzi
@corryand: ludzie sobie przyjezdzaja na wakacje a jakis pajac chodzi z kamera na live i zaczepia obcych ludzi XD kto by sie spodziewał że komuś to może przeszkadzać.
Ale tak swoją drogą to już nie przesadzaj z tym podkreślaniem, że to ISLAMSKI kraj. To nie ma znaczenia akurat, jak tam pewnie 90% klientów hotelu to ludzie z europy. Bardziej znaczenie ma nachalność i zaczepianie każdej napotkanej samicy.
To niemozliwe bo co mieli pisac?


@corryand: od dzisiaj oglądasz IRL? Przecież co chwile ktoś dzwoni do restauracji jak jest w niej streamer, zamawiają nieopłacone jedzenie jak znają adres, itp. Napisanie maila, że jesteś gościem hotelu i przeszkadza ci gość, który chodzi ciągle z kamerą na ramieniu to każdy może napisać. Co nie zmienia faktu, że zgłoszenia z obsługi też mogą iść mimo, że przed kamerą się witają i uśmiechaja (bo
@ezoT: w sensie w rest w wawie ktos donosil? Nie czaje tego. Rozumiem skargi od kobiet ktore mogly sie czuc poszkodowane ale od osob postronnych? Ja jedynie bym hejtowal i zglosilnstrima Medusy jakby promowal ruskie parszywce ale poza tym skoro nie robi nic zlego. Ja mysle, ze to kobiety zglaszaja bo zadna nie lubi takich natretow i goscia ktory jest po prostu dziwny i wali podteksty.
@gsl7: to prawda, kazdemu facetowi by to nie pasowalo. Ale na to tez sie bardzo zwraca uwage w islamskim kraju. Tam sie po prostu obcych kobiet nie zaczepia bo mozna latwo byc posadzonym o podrywanie, a nie daj boze zeby to byla mezatka to i jeszcze jej sie dostanie xd
@corryand: ta w wwa normalnie dzwonili do restauracji jak nawet nikogo nie nagrywali. Watpie zeby go ktoras z lasek zglosila, poniewaz dzisiaj praktycznie do zadnej nie podchodzil nie liczac tej ukrainki co wczoraj byl na spacerze i jakis 3 losowych zapytac o nazwe piosenki. Pozatym losowe osoby nie wiedza ze LIVE jest, ja jakbym nie byl swiadomy ze sa tego typu streamy na twitchu to pomyslalbym ze jakis vloger czy ktos
@CeZ_: nie wiedzialem, ze dzwonia po restauracjach.. brak mi slow. Zamawianie nieoplaconego zarcia czy rzeczy to jest tak #!$%@?. U Franka to widzialem. On nawet stanowczo nie #!$%@? tych dzieciakow co tak robia i nie skontaktowal sie z uberem/boltem i glovo by zablokowali dostarczanie nieoplaconych zamowien na jego adres. Te dzieciary sa tak chore. Przeciez to oczywiste, ze nie bedzie za to gowno placil a traci na tym tylko restauracja albo
@ezoT: to prawda, pieresze zalozenie to ze to vlog jest. Ale to tez mogly dzisiaj zglosic ale sytuacje wydarzyly sie wczoraj. Nie wiem. Stalo sie to swiezo po masazystce wiec moze ona poczula sie bardzo niezrecznie przy nim i zglosila.
Ruska tez sie nagle wycofala co mogloby wskazywac tez na nia. A jak nie one tylko widzowie to nie mam slow.
@corryand: no on też ma #!$%@? łeb jak sklep żeby te dupy z ktorymi sie spotyka pokazywać na live. imbecyl wszystko dla contenciku a potem chcą ich z hotelu #!$%@?ć XD Dzisiaj narzekał że tu jest ograniczony, nie chce przypału robić ludziom z którymi przyjechał, i że w barcelonie na mieście będzie kongo bo tam go nikt nie będzie ograniczał. Nie zdziwiłbym się jakby go grupka lokalsów napadła i #!$%@?ła sprzęt
@gsl7: haha no takim zachowaniem latwo moze zarobic w leb lub moga mu ten sprzet zniszczyc. On przegina bo co innego okazyjne zarty, podrywy jak ktos sie spodoba i jest okazja a co innego podrywac kazda jedna napotkana dupe i byc ohydnym natretem. Ja nie wiem jaka on laske znajdzie w przyszlosci ale jakas na maxa jebnieta bo tylko taka bedzie z nim chciala byc widzac jak sie zachowuje xD
Tez