Wpis z mikrobloga

przecież piszę o Kryspinie, czytaj wątek co on tam wkleja. To jakiś dzieciak-stalker.

Teraz mnie "niszczy" wklejaniem moich wpisów.

Nie widziałem, że są tacy co tu gromadzą cudze wpisy. Ma teczki jak Kaczyński normalnie.


@fujiyama: Jakie to uczucie, kiedy obiekt twoich westchnień, którego na siłę próbujesz bronić, jest tak tępy, że interpretuje twoje starania jako ataki na samego siebie? XD
@Stivo75: Czemu dajesz sobą pomiatać przez jakąś bandę wykopowych nieudaczników? Będąc na Twoim miejscu zapisywałbym wszystko i pozew zbiorowy przygotowywał. To podchodzi pod nękanie. Notuj wszystko, zbieraj materiał dowodowy i pokaż im wszystkim.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Villeman: Z armaty do małych muszek? No coś ty, przecież to banda cymbałów bez perspektyw życiowych. Jedyne co osiągnęli w życiu to drugą misję w CODa
@Kryspin013 a co ma znajomość języków programowania do tego? Xd


@tomszczyk: nie wiem, praca w zespole? I jak ktoś ci co chwilę w przeszłości wyskakuje jakim to on nie jest zajebistym programistą i w absolutnie #!$%@? każdym temacie robi z siebie eksperta to chyba można wymagać od niego by chociaż wiedział co to jest "cherry picking w gicie" albo skobie skojarzył jak się pisze samo słowo "picking" ( ͡º ͜
@Stivo75: Nie obawiasz się straszyć i obrażać ludzi jednocześnie udostępniając pod tym samym nickiem szczegóły ze swojego życia prywatnego i wrzucać zdjęcia zrobione własnym urządzeniem? Miasto w którym mieszkasz jest dosyć małe, jeżeli komuś zajdziesz za skórę, to możesz się kiedyś zdziwić. Rozumiem, że brak akceptacji zmusza Cię do robienia z siebie kogoś kim chciałbyś być, ale pomyśl, czy nie zrobisz w ten sposób krzywdy komuś bliskiemu. Nie możesz po prostu
@Stivo75: Nie obawiasz się straszyć i obrażać ludzi jednocześnie udostępniając pod tym samym nickiem szczegóły ze swojego życia prywatnego i wrzucać zdjęcia zrobione własnym urządzeniem? Miasto w którym mieszkasz jest dosyć małe, jeżeli komuś zajdziesz za skórę, to możesz się kiedyś zdziwić.


@maciejok: ziomek, bez takich. To już jest straszenie. Nie zniżaj się do jego poziomu i nie wchodź na poziom dyskusji by "uważał gdzie mieszka" czy coś w tym