Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: jak nie chcesz ze mną pisać to po co mi odpisujesz?
A w tym wpisie krytykuję urzędniczą Polskę, która jeśli nie ma jasnego przepisu to i tak się czepnie.
Niestety nie zrozumiałeś wpisu jak i kolega justice_ligue. Pewnie nie było na githubie :D
@Stivo75: przecież piszę o Kryspinie, czytaj wątek co on tam wkleja. To jakiś dzieciak-stalker.
Teraz mnie "niszczy" wklejaniem moich wpisów.
Nie widziałem, że są tacy co tu gromadzą cudze wpisy. Ma teczki jak Kaczyński normalnie.
@Kresse: Gość się raz pomylił, a ty kręcisz aferę. Takie wpisy można znaleźć na każdego użytkownika i to jest zwykły cherry peeking ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz rację. To już coś w stylu dzieciaków w klasie nabijających się z tego jednego, lekko opóźnionego kolegi. Ten poziom. Niesmaczne niby ale ten opóźniony kolega wcześniej rozwalił klasę, rzucał plecakami i naskarżył pani, zwalając winę na innych. Niech się bawią
@Kresse: Gość się raz pomylił, a ty kręcisz aferę. Takie wpisy można znaleźć na każdego użytkownika i to jest zwykły cherry peeking ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz rację. To już coś w stylu dzieciaków w klasie nabijających się z tego jednego, lekko opóźnionego kolegi. Ten poziom. Niesmaczne niby ale ten opóźniony kolega wcześniej rozwalił klasę, rzucał plecakami i naskarżył pani, zwalając winę na innych. Niech się bawią
Kryspin013 - > @Kresse: Gość się raz pomylił, a ty kręcisz aferę. Takie wpisy można z...

źródło: comment_1669652392Hx1NIlJUmV2umPyCO1lnnZ.jpg

Pobierz