Wpis z mikrobloga

@pesadim: Zwariowałeś chyba! To sa same pewniaczki! Pamiętam jak miałem do wygrania 800 zł i ostatni mecz Portugalia vs Armenia. Już czułem zapach pieniędzy i o boże o #!$%@? xD
@pesadim: specyfika piłki nożnej - ogólnie każdego punktowanego sportu gdzie wyniki są niskie.

Np. w koszykówce gdzie wyniki są wysokie, jak pada średnio ze 160 punktów to drużyna nieco lepsza zdobywa ich nieco więcej i jest to pewnie dość powtarzalne.

Jak mecz piłkarski kończy się zazwyczaj zdobyciem zazwyczaj 0-2 bramek, to jak różnica poziomu nie jest jakaś wielka, to tam już losowość wyników jest znacznie większa.

I jak te same drużyny
Np. w koszykówce gdzie wyniki są wysokie, jak pada średnio ze 160 punktów to drużyna nieco lepsza zdobywa ich nieco więcej i jest to pewnie dość powtarzalne.


@hellfirehe: Nic takiego nie ma. Są wylewy gdzie drużyna wygrywa trzy kwarty a w ostatniej np. dostaje 34 do 14. Kosz z mojej perspektywy jest jeszcze mniej pewny.
@pesadim: @Hrabia_Horeszko: @hellfirehe: Bo nie stawia się zakładów kto wygra tylko zakłady kombinacyjne np. twój faworyt z remisem plus ilość goli np. conajmniej 2 lub poniżej 4. W drugiej kolejce gdzie druzyny muszą wygrać aby nie odpaść prawie zawsze padają gole bo ktoś musi zaatakować ale jednocześnie się odsłania i przeciwnik też ma więcej sytuacji. Takie zakłady wchodzą przy wielu scenariuszach. Dobre i szybkie skrzydła to często dużo rożnych.
Są wylewy gdzie drużyna wygrywa trzy kwarty a w ostatniej np. dostaje 34 do 14.


@HowDidWeGetSoDark: tylko tu raczej coś się zmieniło - zmiana strategii, wymiana zawodników, wymęczenie kondycyjne.

Chodzi o to że nie ma tu zjawiska jak w piłkę że jest jedna, często jedyna bramka która przesądza o zwycięstwie, w której to czy padnie czy nie jest obarczone dużą losowością.

Gdyby kosz zamontować np. tak wysoko że co dwudziesty rzut