Wpis z mikrobloga

  • 231
Z tego co ja doczytałem to 30 do 50% doswiadcza często wewnątrznego monologu a nie że reszta go nie doswiadcza w ogóle. Aczkolwiek rzeczywiście jest jakiś tam mały procent który w ogóle go nie doswiadcza Tutaj ciekawy dla mnie fragment.

" The pros and cons of inner monologues People who don't have an active inner monologue can teach themselves to, Hulburt said. But he doesn't think it's necessarily a good or bad
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: trzeba rozroznic dwie rozne rzeczy - czy masz mysli non stop, i czy masz stricte "dialog"
ja mam non stop mysli, caly czas cos tworze w glowie, analizuje itp. nie potrafie sie wylaczyc
ale taki prawdziwy dialog, ze to sa konktretne slowa to rzadko
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: a tam #!$%@? jak rozmawiałem z ludźmi o tym którzy twierdzili że go nie mają to okazywało się że za bardzo nie rozumieją co to znaczy i jak się podrążyło to okazało się że jednak go mają xD więc osobiście stawiam że z tych 30-50% większość to po prostu tępaki a nie NPC
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: @Frezer_02: Tylko jeden naukowiec twierdzi, że jedynie 30 do 50% ma wewnętrzny monolog.
Inni twierdzą, że 75% populacji ma wewnętrzny monolog.
30 do 50 wydaje się stanowczo zbyt mało. Ludzi bez wewnętrznego głosu bardzo rzadko można spotkać.
  • Odpowiedz