Wpis z mikrobloga

MUNDIALOWE KOSY I ZGODY: DZIEŃ 8

Dziś przed końcem spotkania, ale nie będę potem miał jak wrzucić. Wczoraj na kosy według was nie nikt nie zasłużył tak, jak Wojtek Szczęsny na zgody! Zapraszam was do nowych propozycji z dnia dzisiejszego!
________________________________________________

Czym są kosy i zgody?

Postanowiłem, że na każdy koniec dnia do końca mundialu będę uaktualnią mundialową listę kos i zgód. Z wpisu dowiecie się kto nowy doszedł na listę, a w komentarzach możecie sugerować nowych bohaterów. Zapraszam do zabawy!

Jak ktoś chce być na bieżąco to zapraszam do obserwowania tagu #mundialowekosy
________________________________________________

Kosy:

- Katar
- Gianni Infantino
- Morgan Freeman
- Łukasz Gikiewicz
- realizatorzy transmisji
- Janusz ESPN Michalik
- Czesław Michniewicz
- Krzysztof Stanowski
- Winston McKennie

Zgody:

- Enner Valencia
- Jacek Laskowski
- Ekwador
- studio TVP (za stosunek do organizatorów mundialu)
- Trener Senegalu
- doliczanie czasu gry po 45 i 90 minutach
- trener Arabii Saudyjskiej gigachad
- Isaam J**i
- Kanada
- Pan Dariusz Szpakowski
- Iran
-
nowe Wojtek Szczęsny**

#mecz #pilkanozna #mundial
Pobierz parooow - MUNDIALOWE KOSY I ZGODY: DZIEŃ 8

Dziś przed końcem spotkania, ale nie bę...
źródło: comment_1669581778kVkhmfoIR4AL9OCGWceCap.jpg
  • 12
@Merdarion_PL Każdy ma prawo do swojej opinii. Natomiast twierdzenie, że Szpakowski dobrze skomentował Brazylię jest po prostu niepoważne. Mylil się od początku meczu. Wrzucał swoje wstawki na temat dawnych gwiazd. Nie ogarniał kto podaje.

Co jest takiego super w jego komentarzu niby?

Śmiechy i chicy z Mila?
@Merdarion_PL Jaka atmosferę? Chyba ja psuje swoimi wstawkami co chwila.

Naprawdę jak się ogląda mecze które komentuje to obojętnie co by się działo podkręca głos. Potem jak naprawdę się zdarzy coś ważnego masz wrażenie, że no przecież nic wyjątkowego bo już 5 razy do tej pory podniósł głos.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darth_Gohan: to jako jeden z niewielu masz takie wrażenie, bo pochwała Szpakowskiego jest na tym turnieju powszechna, wystarczy popatrzeć jaki odzew masz na wykopie przy wpisach go chwalących. To ciągle podkręcanie jest na plus i tworzy widowisko.
Bezsensowne wstawki? Wolę je 100 razy bardziej od nudnych statystyk i gadania co się dzieje na boisku, przecież oglądam mecz to po co mi to?
Szpakowski robi to co powinien robić komentator sportowy, robi
@Merdarion_PL Każdy ma prawo mieć ulubionego komentatora.

Ja przy Borku zmieniam już na komentarz angielski bo tego sie nie da słychać. Tak samo Iwańskiego.

Szpakowskiego jeszcze przeżyję, ale naprawdę po co co chwila podkręcać? Przecież też widzę co się dzieje?

Zdecydowanie bardziej mi pasuje jak ktoś potrafi znaleźć wyważenie między podkręcaniem atmosfery, faktami i opisem gry (szczególnie z użyciem eksperta który po to obok niego w teorii jest).

Szpakowski potrafi często podkręcić