Wpis z mikrobloga

Witam. Potrzebuję porady. Co polecacie na zestaw do Enigmy2 i do nagrywania? Podejrzewam, że będę potrzebował tuner i twardy dysk. Co najlepiej ze sobą współpracuje? Jakie mogą być problemy później?. Ten zestaw ma być dla znajomej, która, po prostu jest nogą w takich sprawach. Umie włącz wyłącz i ewentualnie jakiś przycisk na ekranie uruchomić
#enigma2 , #cccam , #zgemma
  • 10
@w71w: niech sobie weźmie dekoder od nc+ albo polsatu w takim razie

a zestaw do nagrywania no to co może być, każdy dekoder na e2 system ma taki sam praktycznie, w obsłudze przynajmniej, a dysk włożysz i albo będzie działać albo nie będzie, co to za pytanie jaki dysk dobrać do dekodera żeby co? xD

a problemy mogą być takie że będziesz robił jako serwisant dla znajomej, więc lepiej żeby mieszkała
@w71w nie wiem jak w obecnych softach ale kiedyś to były wieczne problemy, a to tuner się nie wybudził a to nie przełączył na potrzebny kanał, a to jakiś error w systemie wyleciał. To tego nigdzie nie jest to fajnie zintegrowane bo odtwarzasz to zwykłym jakimś playerem systemowym czy z wtyczek. Po za tym nie widzę sensu nagrywania skoro z 90% programów jest do ogarnięcia on-line na platformach dostawców.
@w71w wątpię czy cokolwiek na rynku obsługuje minisd jeszcze, poza tym karta się dużo szybciej zużyje, oraz, jaki sens jest zastępować dysk, kartą? Bo na pewno nie cena za GB
@sberatel: Dzięki! Co do nagrywania, to ja, osobiście nie potrzebuję, ale koleżanka, być może lubi odtwarzać jakieś Fakty albo Wiadomości non stop? :)) Nie interesowałem się po co jej to.