Wpis z mikrobloga

Mirki, na Kinguinie są kody Game Pass Ultimate 1 miesiąc dla nowych i starych kont za 3 zł i to nie są triale. Bez VPNów. Kody się nie sumują - żeby aktywwać nie można mieć aktywnej subskrypcji GPU (ale zwykły GP i Live Gold już tak - wtedy konwertuje na Ultimate) i trzeba mieć podpiętą płatność na koncie MS.
Można kupić wiele kodów i aktywować co miesiąc, po skończeniu się aktywnej subskrybcji. Kody nie mają terminu ważności

Cena z kodem KINGWIN16to 3.03 pln. W dolarach 0.65 USD więc z Revolutem czy Curve można zejść jeszcze niżej

#xbox #gamepass #pcmasterrace #gry #promocje #blackfriday
  • 28
@Ademu: jak jak? Chyba już 2.50 nie da rady, gdzies wyczytalem, że podrożały kody

szkoda, że nie mogę kilku na raz aktywować, ale podpinam się do pytania.

@Zielony34: ale da się kilka kupić, więc i tak nieźle. Do jakiego pytania się podpinasz?
@Apode: Były z jakiś miesiąc temu. Na pepperze wskakuje czasem okazja. No może 2.80 mnie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Obecnie nieco mniej chęci do grania to to jest zarąbista sprawa.
@Zielony34: > Czyli jak wezmę 12, to mogę sobie nimi #!$%@?ć cały rok?
dokładnie

Max 5 mogę kupić.

bo to limit na jedną transakcję. Ale kolejne 5 możesz kupić i kolejne
@Zielony34: jeśli nigdy wcześniej nie miałeś gamepassa na tym koncie to możesz za grosze dokupić kod na PC 3 mies i użyć go jako pierwszy. Jakiś czas temu na Enebie za 80 gr go kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Apode: czy jak mam kupionego gpu na rok(konczy sie we wrzesniu ) to jest sens teraz te klucze kupowac na zapas czy dopiero rozgladac sie za kupnem jak juz sie bedzie konczyla subskrypcja?
@Kruszetopy: ciężko powiedzieć co to będzie za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupno teraz wydaje się warte ryzyka. W temacie GPU od dwóch lat jestem raczej na bieżąco i nie przypominam sobie żeby kody można było kupić w tak niskiej cenie (nie licząc akcji kombinacji z Pringelsami i Lego)
@crs333: tak jak @Czapelek: pisze. Wtedy dispute, większość sprzedawców nie robi problemów i zwracają kasę. Ale warto przy takiej ilości kodów założyć z góry i spisać na straty te 2 czy 3 kody, żeby nie było rozczarowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale przy tej cenie to nawet gdyby co 3 klucz działał to i tak super okazja