Wpis z mikrobloga

Mirki, na Kinguinie są kody Game Pass Ultimate 1 miesiąc dla nowych i starych kont za 3 zł i to nie są triale. Bez VPNów. Kody się nie sumują - żeby aktywwać nie można mieć aktywnej subskrypcji GPU (ale zwykły GP i Live Gold już tak - wtedy konwertuje na Ultimate) i trzeba mieć podpiętą płatność na koncie MS.
Można kupić wiele kodów i aktywować co miesiąc, po skończeniu się aktywnej subskrybcji. Kody nie mają terminu ważności

Cena z kodem KINGWIN16to 3.03 pln. W dolarach 0.65 USD więc z Revolutem czy Curve można zejść jeszcze niżej

#xbox #gamepass #pcmasterrace #gry #promocje #blackfriday
  • 28
@Variv: najlepiej na pare miesięcy zapas, bo taka okazja może się przez dłuzszy czas nie powtórzyć. Teraz ok 4.5 kosztuje, ale było wczoraj juz ponad 6zł. Takie wahania źle wróżą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
najlepiej na pare miesięcy zapas, bo taka okazja może się przez dłuzszy czas nie powtórzyć. Teraz ok 4.5 kosztuje, ale było wczoraj juz ponad 6zł. Takie wahania źle wróżą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Apode: Jak kupie i chce wykorzystać za X miesięcy to lepiej teraz już odkryć klucz i go sobie zapisać? Czy trzymać te klucze nie odkryte na koncie Kinguin w zakładce "ekwipunek"? I okryć dopiero
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Variv: nie mam bladego pojęcia. Zdania w tym temacie są bardzo podzielone. Ja uważam, że chyba lepiej odkryć je dopiero przed samym. W razie ewentualnej reklamacji nikt Cię nie oskarż, że przepiłeś w knajpie kody 2 miesiące wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Apode: To nadal działa ? Trzeba na coś uważać ? Nie miałem jeszcze GamePassa nigdy. Czy to nie są kody trial działające tylko na jednym koncie ? Tzn ze dla każdego klucza będę musiał osobne konto zakładać ?