Wpis z mikrobloga

@Satan696: Jak tu nie chodzi o przerobienie czegokolwiek. Tylko o fakt, że typ
A) Tłumaczy się z tego, czyli z automatu przyznaje, że taki wpis miał miejsce
B)Jest aktywnym trollem zielonką
C)Nawet nie chce zrobić screena pulpitu z folderem i wykopem otwartym co by udowodniło jego niewinność w sekunde i zamiast tego manewruje w jakiś magiczne tłumaczenia systemowe xD.
  • Odpowiedz
@NoNameeDD:
A) no napisal i? Dalej nie oznacza ze to musial byc wpadka przypadkowa a mogla byc umyslna obliczona na pewne reakcje. :V
B) obojetnie, nie interesuje mnie czy jest aktywna zielona czy rozowym neuropkiem
c) brzmi jak dawniej jest na sprawdzenie czy ktos byl bialy i wyciagali fotke reki na tle wykopu. A co do folderu no akurat tak jest przynamniej na windowsie 10 PRO gdzie jak masz polski
  • Odpowiedz
brzmi jak dawniej jest na sprawdzenie czy ktos byl bialy i wyciagali fotke reki na tle wykopu. A co do folderu no akurat tak jest przynamniej na windowsie 10 PRO gdzie jak masz polski to masz użytkownicy a w sciezce masz users


@Satan696: No dobrze to załóżmy, że jestem agentem dezinformacyjnym prowadzącym akcje propagandową na wykopie, w jaki sposób proponowałbyś weryfikować czy nie jestem trollem? Zwłaszcza, że jestem w 100%
  • Odpowiedz
@NoNameeDD: no no widze SKW zaczela pracowac na wypoku. xD A tak serio to raczej musial by byc pewno cos bardziej wyrafinowanego i predzej administracja tutaj ma raczej wiecej mozliwosci.
  • Odpowiedz
@wonziu1: Jak ładnie próbujesz odwracać kota ogonem od swoich prokacapskich wysrywów.

Nie, nie popieram BayzedMan. Tyle, że próbujesz wykorzystać tę sprawę by wyjść na niewinnego mimo, że do niewinności to ci akurat bardzo daleko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz