Wpis z mikrobloga

Ustalmy jedną rzecz. Famemma nie podpisało kontraktu na walkę z Nitrozyniakiem za 750k PLN po to, aby ludzie zobaczyli jego umiejętności władania pięściami. Famemma zapłaciło za CIEBIE w całości. Kupili cię jak #!$%@? worek ziemniaków na targu. Razem z twoją rodziną.
W FAMEMMA uczestnicy są produktem, który trzeba dobrze sprzedać. Żeby komuś tyle zapłacić trzeba sprzedać z 300k PPV.
Naprawdę mleko myślisz, że ktoś zapłaciłby tyle za twoje 15 treningów K1 i wyjście do oktagonu?
To było wynagrodzenie dla ciebie, Nikosia, Takefuna, Sandry i twoich rodziców.

Może dlatego Daniel Majewski zrezygnował z walki? Może dlatego Paris Platynov nie chciał walczyć?
Tylko jak jest się łasym na pieniądze, to się za kaskę zrobi wszystko.

1. Postawi prywatny serwer do metina, mimo, że jest to zwyczajna kradzież, a nie dość to weźmie pieniądze od swoich widzów, a po 3 miesiącach wyłączy się serwer, bo utrzymanie go za kilkaset złotych miesięcznie przerasta twoje możliwości?

2. Założy się ustawioną ruletkę do CSGO gdzie na podkręconych licznikach będzie się okradało swoich widzów.

3. Mając prawie 30 lat, założoną rodzinę będzie się siedziało przy komputerze i wyzywało ludzi w grach komputerowych.

Przecież ty dla pieniędzy posuniesz się do wszystkiego. Tak naprawdę tobie nie przeszkadza to, że twój syn jest szykanowany w szkole. Najbardziej ciebie boli krytyka twojej osoby. Nagrałeś przecież o tym godzinny film.
Zresztą o czym my mówimy skoro dawno życie syna przehandlowałeś za wyświetlenia, pokazując go na filmach czy wstawiając filmik jak przy nim zadajecie sandrze seksualne pytanie, a on się kompromituje na nie odpowiadając.

Czepianie się Boxdela, że utrzymuje kontakt z ludźmi, którzy są w swoim prime time?
No dziwne, gość prowadzi biznes, gdzie zatrudnia się sławnych ludzi i utrzymuje z nimi relacje.
Kuba Wojewódzki powinien się wstydzić i oddać swoje Lambo.

#famemma
#famemma
  • 23
@Jrv20: Daniel Majewski wziął zaliczkę za walkę na FAME, ale po tym jak Wardęga zaczął mieszać jego sprawy prywatne to po prostu zrezygnował. Po kilku miesiącach oddał zaliczkę.

Oczywiste jest, że Daniel nie będzie narażał swojej dziewczyny, mamy, przyszłego dziecka, które jest w planach na to, aby banda internetowych frajerów zarabiała na tym kasę i niszczyła im życie. Pewnie dostał jedną z wyższych ofert, a mimo to ją odrzucił. Oczywiście w
@ArturBinkowski: To odnieś się do #!$%@? natsu i napisz co w tym jest złego, że młoda dziewczyna z pięknym ciałem pokazuje je za pieniądze w internecie. Napisz dlaczego to jest takie złe.

Interesowność Boxdela polega na tym, że potrafi dobrze sprzedać swoją osobę nie wciągając w te sprawy swojej rodziny. Każdy chce z nim nagrywać i wyliże mu nawet za to rowa, bo jest to intratne.
Jest sympatyczny, zabawny i świetnie
@ArturBinkowski: Co do boxdela i jego interesowności to dlaczego nie mówią o tym osoby potencjalnie wykorzystane tylko zawsze ktoś inny. Patrząc na to z perspektywy, że internet jest jego praca to nie ma w tym nic dziwnego. Tez miałem masę znajomych chociażby z pracy gdzie przez jakiś okres widywaliśmy się praktycznie codziennie ale później ktoś zmieni prace czy się przeprowadzi i ten kontakt się zaciera i nagle widzicie się raz na
@GoodGuyChucky93: Ok możesz dalej normalizować bycie frajerem i chorągiewka. Ja mam obraz boxcvela już stworzony
Ohydny człowiek bez kręgosłupa moralnego, rigczu, interesowny i fałszywy w opór.
Poczekaj, aż się w końcu Ulfk zbuntuje i nagra o nim. Co jest pewne i nie uniknione
A argument bo on ma taka prace jest … lol. Boxcvel jest synonimem frajera już lata przed fame. Falszywiec obślizgły
Poprostu Wy nawet z #kamerzysta robicie teraz pro
@ArturBinkowski: chłop odleciał z bronieniem #!$%@? co jak co, widocznie sam nie ma takiej moralności lub uważa że moralność nie ma żadnej po prostu wartości i liczy się tylko hajs, co pokazuje nam że sam jest intelektualnie ukierunkowany na życie jak kobieta, nie ma co się przejmować tym wysrywem, każdy kukolek broni tych #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a boxdela i nitra sytuacje i porównanie do majewskiego
@ArturBinkowski: Nie fagata powinna zniknąć a jej tłumaczenia nie maja sensu i nie trzymają się kupy, zachowanie było #!$%@?. Natsu jest bezpłciowa w #!$%@? nijaka i nie wiem jakim cudem się wybiła, gdzieś mi wpadł chyba u lakarnuma jakiś paradokument z jej udziałem i nawet jak na paradokument była drewniana i miała #!$%@? poziom aktorski. Kamerzysta po prostu ma predyspozycje i chciałoby się go zobaczyć z kimś kto powalczy chociaż 2