Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 140
Dziś nieplanowo znów morze.... ()
Zapraszam z parasolami przeciwsłonecznymi i bikini ( ͡° ͜ʖ ͡°)

68101 BOSMAN
07:21 Poznań Główny - Kołobrzeg 11:21

84100 GWAREK
15:00 Białogard - Poznań Główny 18:27

#atencyjnymaszynista #pkp #intercity #kolej #100twarzykolejarzy #pracbaza #pociagi
Pociongowy - Dziś nieplanowo znów morze.... (。◕‿‿◕。)
Zapraszam z parasolami przeciwsł...

źródło: comment_1669443826R8wvbnffQ5KyDLD4IqMveT.jpg

Pobierz
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sl_w_k_1: miałem dziś w planach jechać do Warszawy, ale małe zamieszanie z wczorajszymi pociągami zmusiło dyspozytora do zmiany mojej służby, więc nie była ona pierwotnie w moim planie stąd nieplanowo.
Z tym jednym składem to nie tak. ;) Możesz sobie zobaczyć na moim tagu jak jeżdżę, wypisuje tam pociągi jak w tym poście.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@login_89: yyyyyy co? Skąd ten wniosek?

@voj4k: kończę prace na jednym pociągu w Kołobrzegu i potem mam zaplanowany przejazd jako pasażer do Białogardu, aby tam oczekiwać na następny pociąg, którym będę jechał.

@hoszin: plany mamy układane tak, aby był zapewniony transport na następny pociąg jeśli obejmujemy go w innym miejscu niż stacja, na której skończyliśmy pracę na poprzednim pociągu. Może to być transport pociągiem, metrem lub taxi w zależności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Czyli pociągi mogłyby jeździć szybciej, ale maszyniści nie mieliby wyrobionej dniówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@login_89: opinia nie dość że niepopularna to nieprawdziwa. To, czy ja mam więcej wolnego między pociągami czy nie nie wpływa to to, że pociągi jeżdżą szybciej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po pierwsze zależne jest to od infrastruktury, która wyznacza nam maksymalne prędkości
Po drugie od tego, jakie są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pociongowy: Ostatnio we Wrocławiu przyjechał opóźniony pociąg z Przemyśla i kończył bieg. Konduktor przeszedł przez skład zobaczyć czy nikt nie został, ludziki w pomarańczowych kurtkach coś gmerali przy wagonach i w międzyczasie do pociągu weszło kilku gości, bo myśleli że to Szyndzielnia z BB do Ustki... Pociąg po chwili z nimi w środku pojechał chyba na bocznicę... Jak to ogarniacie później? Pociąg właściwy czeka na takich gamoni czy muszą sobie radzić