Wpis z mikrobloga

Mam game pass i grałem kiedyś na nim w bf5. Dużo godzin tam rozegrałem ale tak szczerze to nigdy jakoś super się nie bawiłem i byłem bardzo słaby. Ostatnio pobrałem bf 1 i to był szok jak dobrze mi się w to grało. Jedyny problem to że bug jakiś i menu całe czarne, nie mogę oglądać statystyk i modyfikować broni. Cały internet przejrzany i nic nie pomogło. Pobieram bf 2042, wiem że każdy po nim jedzie ale może mi siądzie. Polecacie jakieś inne gry multi tego typu jak bf 1? Tannenberg mi nie podszedł mimo że ten sam okres historyczny
#bf2042 #battlefield #bf1
  • 5
@yawoor724: Nie rozumiem dlaczego ludzie jadą teraz po tym bfie nowym. Nie grałem wcześniej, dopiero odkąd wszedł do game passa i dla mnie gra jest mega spoko. Co prawda jestem graczem niedzielnym, ale nie mam na co narzekać. Ograniczają mnie tylko umiejętności, no ale to już inna bajka.
To sytuacja jak u mnie. Słaby w gierki jestem ale lubie czasem odpalić na weekendzie na kilka godzin. Lubie też strategie więc lubie statystyki,ulepszanie broni itd. BF1 mi siadł ale to menu mnie odrzuciło. Właśnie się pobrało BF2042 więc sprawdzę. Myślę że takich graczy jak ja i ty niedzielnych jest większość i nam podejdzie. Jak ktoś jest fanem serii to inna sprawa. Rozumiem że ich boli jak są przywiązani do marki i
Okej, zatem niecałe 2h z Bf 2042 i muszę stwierdzić że to gówno. Laptop mocny a tnie na średnich, gameplay słaby względem poprzednich gier, puste mapy i olbrzymie przestrzenie. Co z tego że mapy na 128 graczy jak na mapie są budynki i wokół nich trawniki puste pole. Wole zdecydowanie okopy z BF 1 i ciesze się że jest game pass
@yawoor724: Trudno znaleźć podobną grę do BF 1. W serię Battlefield gram od 20 lat i pamiętam, że jak X lat temu rozkminiano na forach w jakich czasach może być kolejny Battlefield (to pewnie było z 10 lat temu) to pierwszą wojną odrzucano mówiąc, że taka gra nie byłaby ciekawa ze względu na ograniczenia technologiczne. Jak widać twórcy sobie z tym świetnie poradzili tworząc bardziej rozwinięty system walki wręcz, behemoty, te